HomeNowości z rynku

Sklep internetowy Climbshop.pl uzupełnia swoją ofertę o nowe marki

Oferta sklepu została w tym roku mocno uatrakcyjniona dzięki dodaniu kilku znaczących producentów sprzętu outdoorowego oraz zmianie wizualnej strony internetowej.

Najbardziej rozszerzono asortyment wiodącej marki Mammut. W ofercie znajdziemy różnorodną gamę kurtek do każdej aktywności zimowej, bardzo ciekawą ofertę obuwia sportowego oraz inne produkty słynącego z najwyższej jakości szwajcarskiego producenta. 

Szczególną uwagę należy zwrócić na nową serię Eiger Extreme Mammut stworzoną w nowym atrakcyjnym wzornictwie oraz zaprojektowaną z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Zdecydowanie wyróżnia się w tej serii kurtka Gipfelgrad Jacket, uszyta z pierwszej oddychającej i wodoodpornej dzianiny Polartec® Neoshell® która została ostatnio nagrodzona w Derryck Draper Award.

Mammut, kurtka GipfelgratMammut, kurtka Gipfelgrat

Climbshop.pl chcąc wzbogacać swą ofertę o wysokiej jakości produkty rozszerzył swoją bazę producentów o markę ClimbX oraz Małachowski

Firma stara się również o zachęcenie klientów do systematycznego odwiedzania sklepu cotygodniową akcją promocyjną na wybrany produkt, który można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warto również zaglądać do często aktualizowanych i cieszących się dużym zainteresowaniem kategorii Promocje i Wyprzedaże.

Wszystkie najnowsze produkty i aktualności można automatycznie śledzić dopisując się do profilu Facebooku.  

Źródło: Climbshop.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0