HomeNowości z rynku

Świąteczny trening z Timex

Zegarek z ekranem dotykowym i możliwością pomiaru tętna to propozycja firmy Timex na świąteczny prezent.

Co jest ważniejsze niż zdrowie? Nic. Z takiego założenia wychodzi Timex i na świąteczny prezent proponuje zegarek do treningu.

Model charakteryzuje duży, przejrzysty wyświetlacz z technologią Tap Screen. Oznacza to, że za pomocą dotknięcia ekranu (bez używania przycisków) można korzystać z najważniejszych funkcjonalności modelu: chronografu, pomiaru okrążeń i interwałów.

Zegarek posiada dwa ośmiosegmentowe timery interwałowe z dedykowanymi przedziałami tętna, co pozwala na indywidualizację założeń treningowych i aktywność w bezpiecznej dla organizmu, tlenowej strefie. Pas HRM korzysta z cyfrowej transmisji danych przy pomiarze pracy serca, pozwalającej unikać zakłóceń w trakcie grupowych startów.

Model pamięta 3 treningi oraz 200 okrążeń. Ma także alarmy hydracyjne, pomagające w optymalnym nawodnieniu organizmu podczas wysiłku. Funkcja Target Timex Indicators pozwala utrzymać biegacza w pożądanym tempie treningu – przy pomocy sygnału dźwiękowego informuje o konieczności zwolnienia, bądź wzmożenia aktywności.

Zegarek odznacza się 100 godzinnym chronografem, 24 godzinnym timerem, oraz podświetleniem tarczy Indiglo z funkcją Night – Mode, pozwalającym na korzystanie z zegarka w czasie ograniczonej widoczności podczas wieczornych treningów. Wystarczy tylko przekręcić nadgarstek, by tarcza się podświetliła.

Zegarek jest wodoszczelny na poziomie 10 ATM.

Cena zestawu: 569 PLN

Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:

Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.

Informacje o Timex Group:

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

Źródło: Timex

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0