HomeNowości z rynku

Nowość – bobble, podręczna butelka do picia wody z filtrem na bazie aktywnego węgla

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt – bobble, podręczna butelka do picia wody z filtrem na bazie aktywnego węgla. Doskonała dla wszystkich podróżujących. Umożliwia spożywanie świeżej, czystej i smacznej wody z każdego źródła, które nie jest biologicznie skażone.

Dziś wszyscy pijemy wodę z butelki. Wydaje się, że mamy obsesję na tym punkcie, a niestety nasze uzależnienie od picia wody z plastikowych butelek ma tragiczne skutki ekonomiczne i środowiskowe. 

Według Eurpejskiego Instytutu:

 • W EU w roku 2009 zużyliśmy 50.000.000.000 l butelek z wodą
 • W PL w roku 2009 zużyliśmy 2.836.000.000 l butelek z wodą

Niestety, nie jest to przyszłość ekologiczna. Co możemy z tym zrobić? Zamiast próbować zmieniać nasze przyzwyczajenia, stworzyliśmy rewolucyjny produkt, który zadba o Ciebie i naszą planetę – booble.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=QrlS_nmsjZU&feature=player_embedded]

Wystarczy raz przepłukać filtr bobble i już możesz cieszyć się czystą, filtrowaną wodą – nie ma potrzeby, by filtr był w ciągłym użytku. To proste – filtr bobble działa przez 300 napełnień butelki. To znakomite osiągnięcie w przenośnej filtracji. 

bobble posiada filtr z węgla aktywnego, który usuwa zanieczyszczenia organiczne ze zwykłej wody kranowej i spełnia wymagania NSF International Standard 42 dla redukcji chloru, smaku i zapachu.

bobble filtruje wodę od razu, bez czekania – po prostu napełniasz bobble wodą z kranu i pijesz czystą, filtrowaną wodę.

bobble - sześć propozycji kolorystycznychbobble – sześć propozycji kolorystycznych

Jedna butelka bobble to odpowiednik 300 zwykłych butelek – oznacza to, że możesz cieszyć się czystą, zdrową wodą za ułamek ceny wody butelkowanej. Dzięki temu:

 • oszczędzasz pieniądze – nie kupując drogiej wody butelkowanej,
 • dbasz o swoje zdrowie – nawadniasz swój organizm czystą, filtrowaną wodą,
 • chronisz środowisko – nie pozwalasz, by do środowiska trafiały tysiące plastikowych butelek, które zanieczyszczają wysypiska, jeziora i rzeki,
 • unikasz substancji niebezpiecznych – bobble jest wolna od biosfenolu A, PCV i ftalanów, które obecne są w większości plastikowych butelek,
 • wyglądasz świetnie – bobble to światowy design od Karim Rashid’a, znanego projektanta przemysłowego, którego projekty podbijają serca milionów osób na całym świecie. Karim tworzy dla klientów takich jak Alessi – Georg Jensen, Umbra – Prada, Issey Miyake – Method.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, rekomendujemy wymianę filtra po około 2 miesiącach używania lub 150 litrach wody. Filtr nadaje się do użycia wyłącznie z butelką bobble.

Fakty o booble:

 • Filtry i butelki bobble zostały wyprodukowane w USA, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości i wykonania, oferując Klientom pewność jakości filtracji wody, trwałość produktu i najwyższą jakość użytych materiałów.
 • Podbiły tamtejszy rynek i przebojem weszły do największych sieci handlowych, takich jak Target, Office Depot, Old Navy, GNC, 24 Hour Fitness czy Macy’s.
 • Wszystkie elementy bobble – filtr bobble, butelka, osłonka na filtr, zostały wyprodukowane z plastiku o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. bobble nie zawiera BPA (biosfenol A), PCV (polichlorek winylu) i ftalanów, które mają szkodliwe działanie dla zdrowia. Substancje te znajdują się w większości zwykłych butelek z wodą, jednakże butelka bobble jest od nich wolna.
 • Dzięki temu została zaaprobowana przez istniejącą od 1906 roku rządową Agencję ds. Żywności i Leków FDA (Food & Drug Administration). To bardzo duże wyróżnienie.
 • Świetny smak wody z butelki bobble zapewnia niezawodny filtr z węgla aktywnego, który jest jednym z najsilniejszych absorbentów znanych człowiekowi, a przy tym przyjazny środowisku.
 • Butelka bobble powstaje z przetworzonego plastiku, wolnego od BPA (biosfenolu A), PCV (polichlorek winylu) i ftalanów, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia i spełnia najwyższe standardy jakości. 
 • bobble nadaje się do recyklingu. Gdy przyjdzie na to czas, możesz wrzucić ją do kosza przeznaczonego na plastik z czystym sumieniem – dzięki użyciu jednej bobble, do środowiska nie trafi przynajmniej 300 zwykłych butelek po wodzie. Oszczędzając pieniądze, oszczędzasz też środowisko sprawiając, że wysypiska są wolne od tego rodzaju odpadów.
 • Filtry z węglem aktywnym: mają niewielki dodatni ładunek elektryczny, co sprawia, że lepiej wiążą substancje chemiczne i zanieczyszczenia. Ponieważ woda przechodzi przez naładowane jony węgla, zanieczyszczenia osadzają się ich powierzchni. Filtry te nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych i są najbardziej przyjazne środowisku i człowiekowi.
 • butelka bobble z filtrem 0,55l kosztuje 59 zł.

Oficjalny Partner marki bobble w Polsce:

Selldo sp. z o.o. 

Trzy Lipy 3 

80-172 Gdańsk 

tel. kom.: +48 53 46 47 48 1

Więcej informacji o bobble na stronie: www.waterbobble.pl.

Źródło: Intersocks d.o.o.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0