HomeRynek outdoor

Karta ISPO CARD – korzyści i proces zamawiania

Indywidualna karta ISPO CARD pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zredukować formalności, oferując jednocześnie wiele dodatkowych korzyści.

Posiadacze ważnej ISPO CARD upoważnieni są do:

 • bezpłatnego wstępu na targi: – ISPO MUNICH – 29.01-1.02.2012, Monachium; – ISPO BEIJING – 22-25.02.2012, Pekin; – ISPO BIKE – 16-19.08.2012, Monachium; – Sports Source Asia – Hong Kong; – Slide – 12-14.02.2012, Manchester; – Kanumesse and SUP-expo – Norymberga; – NZSIF Trade Fair – Nowa Zelandia; – SIA Snow Sports Trade Show – Australia;
 • bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w Monachium podczas trwania targów ISPO MUNICH oraz ISPO BIKE;  
 • otrzymania bezpłatnego katalogu każdej z w/w imprez (do odbioru na targach, za okazaniem ISPO CARD); 
 • wejścia na targi bez potrzeby oczekiwania w kolejce po bilet wstępu;
 • korzystania ze specjalnego Centrum Informacyjnego (ISPO CARD Service Counter) podczas trwania targów odbywających się w Monachium;
 • korzystania z kawiarenki- ISPO CARD LOUNGE podczas trwania targów ISPO MUNICH; 
 • otrzymania darmowej karty dostępu do Internetu (1godz.) na targach ISPO MUNICH. Karta będzie dostępna w kawiarenkach dla posiadaczy ISPO CARD (GORE ISPO CARD member longues) oraz w Centrum Informacyjnym dla posiadaczy ISPO CARD (ISPO CARD Service Counter);
 • bezpłatnego przejazdu na trasie lotnisko- tereny targowe- lotnisko (airport shuttle bus) podczas trwania targów ISPO MUNICH;
 • otrzymania zniżki na korzystanie z parkingu zewnętrznego na Nowych Terenach Targowych podczas trwania ISPO MUNICH;
 • zniżki przy wynajęciu samochodu za pośrednictwem Europcar;
 • bezpłatnego korzystania z szatni podczas targów ISPO MUNICH oraz ISPO BIKE ; 
 • zniżki w wybranych restauracjach na terenach targowych (m.in. 20% procent zniżki w punktach gastronomicznych Hoffman i Käffer);
 • określonych zniżek w wybranych punktach gastronomicznych oraz klubach w Monachium.

Dokładny katalog lokalizacji oraz zniżek dostępny jest na www.ispocard.com

Cena: ISPO CARD: 77,- EUR/rok kalendarzowy

Zamawianie ISPO CARD:

 • Osoby, które nie posiadały dotychczas karty ISPO CARD:

Karta ISPO CARD może zostać zamówiona przez Internet http://www.ispo.com/munich/en/All- Sports/Visitors/Tickets-Registration (płatność wyłącznie kartą kredytową) lub na targach przy każdym wejściu.

Karty, zamówione przez Internet do 12.01.2012, zostaną przesłane odbiorcy drogą pocztową na adres wskazany podczas zakupu. Karty zamówione przez Internet po 12.01.2012, będą do odebrania w ISPO CARD Service Counter przy Wejściu WEST.

Karty kupowane na targach będą wydawane w postaci papierowej, które następnie wymienia się na kartę plastikową w ISPO CARD Service Counter przy Wejściu WEST.

Osobom, które nie dokonają wymiany, plastikowa karta ISPO CARD zostanie przesłana pocztą po targach.

UWAGA!!!! Papierowa wersja karty ISPO CARD jest formą zastępczą i nie upoważnia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską, shuttle busem, ani do korzystania z innych zniżek!

 • Osoby, które są już posiadaczami kosztowej karty ISPO CARD: 

W związku ze zmianą layoutu karty konieczne jest zamówienie nowej karty ISPO CARD (nie ma możliwości przedłużenia ważności posiadanej karty).

Karta ISPO CARD może zostać zamówiona przez Internet (płatność wyłącznie kartą kredytową) lub na targach przy każdym wejściu.

Karty, zamówione przez Internet do 12.01.2012, zostaną przesłane odbiorcy drogą pocztową na adres wskazany podczas zakupu. Karty zamówione przez Internet po 12.01.2012, będą do odebrania w ISPO CARD Service Counter przy Wejściu WEST.

Karty kupowane na targach będą wydawane w postaci papierowej, które następnie wymienia się na kartę plastikową w ISPO CARD Service Counter przy Wejściu WEST. Osobom, które nie dokonają wymiany, plastikowa karta ISPO CARD zostanie przesłana pocztą po targach.

UWAGA!!!! Papierowa wersja karty ISPO CARD jest formą zastępczą i nie upoważnia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską, shuttle busem, ani do korzystania z innych zniżek!

 • Osoby, które są już posiadaczami bezpłatnej karty ISPO CARD:

Dotychczas posiadana karta zostanie automatycznie wymieniona na nową ISPO CARD. Nowa karta zostanie przysłana pocztą pod koniec grudnia 2011.

Kontakt do przedstawicielstwa targów ISPO MUNICH w Polsce:

Kontakt dla odwiedzających targi: Agata Białek

Pro Business Consulting

tel. +48 22 789 17 11 faks: +48 22 789 17 86 e-mail: abialek@pro-business.eu.

Agata Białek

Pro Business Consulting

Oficjalny Przedstawiciel targów ISPO MUNICH w Polsce

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0