HomeRynek outdoor

Marki outdoorowe w off-roadowym świecie

Salewa i polska marka The Four Elements zostały sponsorami drużyn biorących udział w rajdzie Dakar, którego 32. edycja odbędzie się w dniach 1-15 stycznia 2012 roku. 

Tym razem trasa rajdu będzie przebiegać przez Argentynę, Chile i Peru. Wyścig rozpocznie się w Mar del Plata w Argentynie, a zakończy w Limie w Peru. Rajd będzie rozgrywany w 4. kategoriach: motocykle, quady, samochody i ciężarówki.

Salewa wspiera polską grupę RMF Caroline Team, a The Four Elements czeskie drużyny, jadące na ciężarówkach Tatra T815-2.

RMF Caloroline Team która jest pierwszą profesjonalną, polska grupą startującą w rajdach off-road. Zespół, który istnieje od 2007 roku tworzą kierowcy, piloci, mechanicy, serwisanci i logistycy. 21 kwietnia 2011 dołączył do nich Adam Małysz, wielokrotny mistrz świata w skokach narciarskich. Były skoczek a obecnie kierowca off-roadowy trenuje pod okiem doświadczonych rajdowców z zespołu. Korzystając ze wsparcia firmy Salewa przygotowuje się do startu w rajdzie Dakar w 2012 roku.

Adam Małysz w RMF Caroline Team Adam Małysz w RMF Caroline Team

Naszymi klientami są miłośnicy, pasjonaci gór, ale również chcielibyśmy dotrzeć do klientów, którzy dotychczas nie znali naszej marki. To współpraca z Caroline Team, w którym jeździ Adam Małysz ma wypromować markę wśród odbiorców, którzy dotychczas o niej nie słyszeli – mówi Jacek Grzędzielski, dyrektor generalny Salewa Polska.

Podobnie jak Salewa, także polska marka The Four Elements zaistnieje jako sponsor podczas przyszłorocznego rajdu Dakar. Zawodnicy z czeskich drużyn rajdowych jadących na ciężarówkach Tatra T815-2 będą ubrani w kurtki The Four Elements. 

Źródło: Salewa, The Four Elements

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1