HomeRynek outdoor

Outdoor Outsourcing – nowa oferta dla sklepów i dystrybutorów

Outdoor Outsourcing jest firmą logistyczno-spedycyjną stworzoną przez dystrybutorów marek outdoorowych obecnych na polskim rynku. Celem konsorcjum jest kompleksowa obsługa zarówno nowych, jak również istniejących już sklepów internetowych branży sportowej i outdoorowej, chcących poszerzyć swoją ofertę bez konieczności inwestowania pieniędzy i wcześniejszego kupowania oferowanego towaru.

Jak czytamy na stronie firmy: Załóż internetowy sklep turystyczny lub rozszerz ofertę swojego obecnego sklepu o ponad 1000 produktów bez 1 złotówki! Wystarczy, że zamieszczą Państwo naszą ofertę w swoim sklepie, lub wystawią ją na serwisach aukcyjnych (Allegro, eBay), a po sprzedaży każdego produktu my zajmiemy się jego wysyłką na przesłany przez Państwa adres Klienta.

Współpracujące sklepy sprzedają w cenach detalicznych produkty, które są dostępne w magazynie Outdoor Outsourcing. Płatność za sprzedany towar trafia od klienta detalicznego do danego sklepu i dopiero po sprzedaży i zaksięgowaniu płatności sklep płaci firmie Outdoor Outsourcing za sprzedany towar cenę hurtową, pomniejszoną o swoją marżę.

Obecnie w ofercie Outdoor Outsourcing znajduje się 12 marek, m.in. Tervel, Stoor, Motive, BCA, Mad Rock i Nordisk.

Do współpracy z firmą zaproszone są sportowe i turystyczne sklepy internetowe, podmioty gospodarcze zainteresowane otworzeniem takiego sklepu bez konieczności inwestowania w towar oraz dystrybutorów marek sportowych i outdoorowych chcących włączyć swoją ofertę do nowego programu.

Więcej informacji na stronie: www.outdooroutsourcing.pl.

Źródło: Outdoor Outsourcing

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0