HomeNowości z rynku

Levity Women marki Pajak – koszula puchowa stworzona wyłącznie dla kobiet

Ważąca zaledwie 225 g Levity Women doskonale podkreśla sylwetkę dzięki anatomicznym cięciom. Zapewnia przyjemne ciepło, znakomite parametry, a po spakowaniu zajmuje w plecaku mniej miejsca niż porównywalne wyroby z syntetycznym ociepleniem.

Kurtka dostępna jest w czterech modnych kolorach.

Pajak kurtka Levity WomenPajak kurtka Levity Women


Ta stylowa kurtka została stworzona przez markę Pajak, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom kobiet. Oprócz doskonałego kroju zdecydowano się na szereg zmian w stosunku do męskiego odpowiednika.

W dolnej części koszulka Levity Women jest regulowana elastycznym, obsługiwanym jedną ręką ściągaczem, przez co łatwo można jest dopasować do sylwetki. W wersji damskiej zrezygnowano również z uwierającej kieszeni napoleońskiej na piersi. Levity nie tylko nadaje się na wyprawy w góry, ale również można ją używać jako modną i oryginalną odzież miejską.

Pajak kurtka Levity WomenPajak kurtka Levity Women

W Levity Women zastosowano najdoskonalsze surowce: tkaninę Airtastic japońskiej firmy Toray z bardzo trwałą powłoką DWR, japońskie zamki YKK, najwyższej jakości polski puch gęsi Platinum +750.


Levity Woman powstaje u podnóży Beskidu Śląskiego w Bielsku-Białej w pracowni wyrobów puchowych Pajak. Kurtka kosztuje 650 zł.

Źródło: Pajak

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3