HomeRynek outdoor

Kolejne marki poszukują dystrybutora na polskim rynku outdoorowym

Wciąż rozwijający się polski rynek outdoorowy jest coraz atrakcyjniejszy dla zagranicznych marek. Kolejne firmy, które chcą wkroczyć do Polski, szukają właśnie dystrybutora. 

Należy do nich norweska firma Viking Footwear, która rozszerza swoją ekspansję na Europę – poza naszym krajem marka chce się pojawić także na rynku francuskim i hiszpańskim.

Viking Footwear ma długą i bogatą historię – powstała w 1920 roku i jako jedna z pierwszych firm obuwniczych zaczęła stosować membranę Gore-Tex. Obecnie zajmuje się produkcją obuwia outdoorowego i casualowego, dla dzieci i dla dorosłych. 

Firma poszukuje dystrybutora, który będzie reprezentował wszystkie grupy produktów, w odpowiednich kanałach sprzedaży na rynku sportowym, outdoorowym, obuwniczym oraz w internecie. Więcej informacji o firmie Viking Footwear znajduje się na stronie: www.vikingfootwear.com.

Dystrybutora poszukuje także FIRST B – marka niemieckiej firmy Bertels Textilhandels GmbH – producenta modnej i funkcjonalnej odzieży outdoorowej dla całej rodziny. Priorytetem w ofercie marki FIRST B są kurtki przeznaczone do aktywności na świeżym powietrzu, softshelle oraz polary dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W tym zakresie firma oferuje szerokie portfolio wzorów, rozmiarów i kolorów.

Myślą przewodnią firmy jest stworzenie produktów o możliwie jak najwyższej jakości za rozsądną cenę, na którą pozwolić sobie będzie mogła cała rodzina. Cechuje je indywidualny styl, modny krój i wysokiej jakości materiały oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia. 

FIRST B poszukuje stabilnego i wiarygodnego partnera do dystrybucji produktów marki, który posiada know-how na temat lokalnego rynku, o rozwiniętej strukturze dystrybucji w segmencie odzieżowym i który z sukcesem wypozycjonuje nową markę. Więcej informacji o marce FIRST B znajduje się na stronie: www.firstb.com

Partnerem na naszym rynku zainteresowane są także GORE BIKE WEAR oraz GORE RUNNING WEAR, czyli marki firmy Gore, zajmująca się produkcją specjalistycznej odzieży do biegania i jazdy na rowerze.


Więcej informacji o tych markach na stronach: www.gorerunningwear.com oraz www.gorebikewear.com.

Firmy zainteresowane dystrybucją wyżej wymienionych marek w Polsce proszone są o kontakt z Pro Business Consulting – wyłącznym przedstawicielem w Polsce targów ispo (Monachium) oraz międzynarodowym serwisem matchmakingowym Sports-Contacts.com.

Kontakt: Joanna Biernacka-Goworek, e-mail: jbiernacka@pro-business.eu, tel.: + 48 695 744 503.

Po dodatkowe informacje zapraszamy także na stoisko informacyjne targów ISPO Munich podczas targów SPORT-ZIMA w Kielcach – Hala E-4.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0