HomeNowości z rynku

Z Merrellem nowe spojrzenie na przyrodę – buty Moab GTX

Wśród miłośników gór trekking cieszy się coraz większą popularnością. Będąc pośrednią formą między wspinaczką a turystyką pieszą, potrafi dostarczyć mnóstwo niezapomnianych wrażeń, gdyż najczęściej uprawiany jest w trudnych warunkach terenowych i klimatycznych. Buty Moab GTX z linii Merrell Outventure z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2012 pomogą odkryć przyrodę i siebie na nowo.

Pasjonaci trekkingu dobrze wiedzą, że szykując się na wyprawę w góry, wybór odpowiedniego obuwia to podstawa. Lekkie, wygodne, idealne do trekkingu i innych sportów outdoorowych buty Moab GTX będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym piechurom. Przemierzanie w nich dobrze znanych szlaków górskich pozwoli spojrzeć na przyrodę z nowej, nieznanej dotąd perspektywy.

Merrell, buty Moab GTXMerrell, buty Moab GTX

Profesjonalne buty dla mężczyzn wykonane z wodoodpornej skóry połączonej z siateczką sprawdzą się nawet przy ekstremalnej pogodzie. Dzięki systemowi GORE-TEX Performance Comfort stopy pozostaną zawsze suche, a radość obcowania z naturą na długo zapadnie w pamięć.

Zastosowane systemy i technologie sprawią, że model zyskuje znakomitą przyczepność do podłoża. W przypadku wyprawy po skalistych terenach górskich wygodnym rozwiązaniem jest przyszyty do boków buta język, który zapobiegnie dostawaniu się piasku oraz żwiru do środka. Poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion zapewni równowagę i kontrolę nad stopą, a podeszwa zewnętrzna Vibram Multi Sport świetnie dopasuje się do trudnych warunków. Trekking może trwać w nieskończoność i o jeden dzień dłużej.

Zmaganie się z naturą w wygodnych, dobrze dopasowanych butach otwiera górskich piechurów nie tylko na piękno otaczającej przyrody, ale również sprzyja odkrywaniu jej na nowo.

Źródło: Konkret PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0