HomeRynek outdoor

Strona marki Jack Wolfskin w języku polskim

Od kilku dni strona internetowa marki Jack Wolfskin funkcjonuje także w języku polskim. Na stronie pełen opis kolekcji marki, porady produktowe, opis technologii, blog oraz informacje o firmie Jack Wolfskin.

Założona w 1981 roku we Frankfurcie marka Jack Wolfskin zyskuje oraz większą popularność na polskim rynku. Obecnie w naszym kraju produkty marki dostępne są w dwóch sklepach Jacka Wolfskin (w Krakowie i w Gdańsku), w sieci sklepów Horyzont i Intersporcie. Teraz fani marki mają także stronę internetową w języku polskim.

Poza standardowymi opcjami, takimi jak opisy produktów, czy zagadnieniami dotyczącymi rozmiaru, na stronie znajdziemy także opis stosowanych przez markę technologii, szczegółową charakterystykę wszystkich rodzajów materiału Texapore, wraz z parametrami oddychalności i wodoszczelności, a także przydatną wyszukiwarkę kurtek i spodni, pomagającą dobrać odpowiedni model do danej aktywności i warunków w jakiej będzie uprawiana.

Na stronie znajduje się także „outdoor blog”, prowadzony przez Marcina Gabryołka, entuzjastę outdooru i właściciela firmy FAM, dystrybuującej markę Jack Wolfskin w Polsce. 

Polskojęzyczna strona Jacka Wolfskina dostępna jest pod adresem: www.jack-wolfskin.pl. Na stronie można także zamówić/ściągnąć najnowszy katalog marki (Summer 2012) – również po raz pierwszy dostępny w języku polskim.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0