HomeRynek outdoor

Dwadzieścia lat minęło – jubileusz Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw

Wyjątkowy jubileusz, w wyjątkowym gronie. Od 27 do 29 września, już po raz dwudziesty trwać będą Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2012. Impreza odbędzie się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Na zwiedzających czekać będą setki profesjonalnie przygotowanych stoisk. Odświętną oprawę TT Warsaw 2012 dopełnią interesujące seminaria, pokazy, koncerty i szereg imprez okolicznościowych.

TT Warsaw 2010 (fot. TT Warsaw)TT Warsaw 2010 (fot. TT Warsaw)

TT Warsaw to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla branży turystycznej w Polsce, podczas którego prezentuje się tak wiele krajów z całego świata.

Idea targów powstawała w latach dziewięćdziesiątych, kiedy polska turystyka dopiero rozpoczynała swoją długą drogę, a wyjazdy zagraniczne odbywały się głównie palcem po mapie. Przez ostatnie dwadzieścia lat TT Warsaw rozwijały się i uczyły wraz z całą branżą, stając się z czasem jednym z najważniejszych w Polsce wydarzeń dla sektora turystycznego oraz jedyną w swoim rodzaju platformą kontaktów biznesowych pomiędzy polską i międzynarodową branżą turystyczną.

Krajem partnerskim tej szczególnej edycji targów będzie Polska. Po dwóch dekadach historia zatoczyła koło. Nasz kraj był również partnerem pierwszych TT Warsaw w 1992 roku. Targi dają możliwość zaprezentowania polskich walorów na arenie międzynarodowej.

W tym roku ich rolą będzie między innymi wyeksponowanie oferty turystyki przyjazdowej, poprzez promocję różnorodności rodzimych krajobrazów i kultury, a także prezentacje kuszące zapachami i smakami lokalnej kuchni, zachęcające do wędrówki śladami historii i polskiej tradycji. Chcąc ułatwić zagranicznym gościom udział w targach i zapoznanie się z ofertą polskich regionów, hoteli, przewoźników i innych przedsiębiorców związanych z turystyką, organizatorzy stworzyli specjalnie dla nich program „Trade Visitors”.

TT Warsaw 2010 (fot. TT Warsaw)TT Warsaw 2010 (fot. TT Warsaw)

Dwudziesty jubileusz to doskonała okazja do podsumowań i podziękowań. Mamy nadzieję, że będą z nami wszystkie dotychczasowe Kraje Partnerskie. Chcemy wyróżnić także Wystawców, którzy współtworzą TT Warsaw, prezentując się na nich w ciągu dwudziestu lat. Pragniemy również uhonorować wspaniałych Ludzi Turystyki, instytucje państwowe i branżowe, które przez te dwadzieścia lat nas wspierały. To dzięki Państwu dotarliśmy tak daleko – mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.

Każdego roku tysiące osób odwiedzają Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Profesjonalni odbiorcy poszukują tu nowych trendów i pomysłów na urozmaicenie swojej oferty, ciekawych kontaktów biznesowych, które dają szansę na rozwój firmy. Aby zapewnić im jak najlepsze warunki, organizatorzy przygotują specjalne strefy do rozmów biznesowych.

Targi są również świetną okazją dla odbiorców indywidualnych, którzy planują zimowy wypoczynek na śniegu lub w ciepłych krajach albo szukają inspiracji na podróż życia, czy wyprawę w odległe, mało znane zakątki świata. W tegorocznym katalogu pojawi się wiele ciekawych propozycji wyjazdowych, a nowi wystawcy urozmaicą swoimi propozycjami wachlarz atrakcji turystycznych. Wśród targowych stoisk znajdą coś dla siebie zarówno zagorzali plażowicze, jak i osoby preferujące aktywny wypoczynek i zwiedzanie. Specjalna oferta będzie czekać na pasjonatów narciarstwa i snowboardu.

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w Targach. Mam nadzieję, że nasze starania, a przede wszystkim wyjątkowa oferta turystyczna i odświętna jubileuszowa oprawa, zachęcą Państwa do udziału w tym wydarzeniu – podkreśla Urszula Potęga.

Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl.

Źródło: MT Targi

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0