HomeNowości z rynku

Sklep Outdoorzy.pl uruchomił platformę z wyprzedażami sprzętu outdoorowego

Ruszyła platforma saleup.pl, która daje możliwość zakupu niezbędnego sprzętu sportowego i turystycznego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

Serwis, będący absolutną nowością na polskim rynku internetowym, został uruchomiony przez właścicieli znanego sklepu internetowego Outdoorzy.pl, oferującego bogaty asortyment sprzętu turystycznego i outdoorowego najlepszych światowych marek.

Platforma www.saleup.pl adresowana jest do wszystkich, którzy są entuzjastami gór i outdooru, kochają wyprzedaże i są zmęczeni ciągłym przeglądaniem sklepów internetowych w poszukiwaniu promocji. W saleup.pl wszyscy entuzjaści gór i wspinaczki znajdą w jednym miejscu wszystkie gorące okazje w cenach obniżonych nawet o 70%.

Stworzenie tak atrakcyjnej oferty jest możliwe dzięki rewolucyjnej filozofii działania i formule nowego serwisu, która całkowicie różni się od rozwiązań znanych na rynku. Na platformie saleup.pl prezentowana jest oferta produktów, którą chętni mogą nabyć tylko w ściśle określonym czasie i ilości. Zarówno czas trwania wyprzedaży danych produktów oraz ilość, w jakiej są dostępne, są na bieżąco prezentowane na stronie. Po upływie wskazanego czasu dany produkt zostaje zastąpiony przez kolejny, znajdujący się w kolejce ofert.

Taki sposób wyprzedaży, oparty na z góry określonej ilości produktów i stosunkowo szybkiej decyzji klienta, umożliwia stosowanie bardzo dużych zniżek. Wygrywa ten kto potrafi szybko podejmować decyzję.

Dla przykładu, w serwisie oferowane są narty dostępne w cenie obniżonej o 45 procent. Wyprzedaż dotyczy siedmiu par nart. Na ich zakup klient ma pół godziny. Po upływie tego czasu oferta zostaje zakończona i jednocześnie zastąpiona przez kolejny produkt główny, np. namiot z 50-procentową zniżką, a następnie plecak tańszy o 37 procent.

Co ważne, oferta platformy saleup.pl dotyczy tylko towaru fizycznie dostępnego w magazynie. Dzięki temu wysyłka nie potrwa dłużej niż 48 godzin a klient nie musi się martwić, czy dostawca na pewno wywiąże się z umowy, jak to niejednokrotnie ma miejsce w przypadku różnego rodzaju serwisów.

Źródło: Outdoorzy.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0