HomeNowości z rynku

Od rzymskich legionistów do współczesnego wojownika w butach Merrell Terrapin Sport

Już w starożytnym Rzymie mężczyźni nosili sandały. Rzymscy legioniści wybierali je ze względu na ich wytrzymałość i funkcjonalność. „Wojownik” naszych czasów powinien także postawić na wygodne i niezawodne buty.

Merrel, buty Fusion TerapinMerrel, buty Fusion Terapin

Klasyczny model Merrell Terrapin Sport z linii Fusion łączący w sobie ponadczasowy design i najnowsze materiały będzie doskonałym rozwiązaniem podczas letnich dni.

Caligae – rzemykowe sandały rzymskich legionistów były idealne w walce na równinie. Współczesny mężczyzna przekona się, że wykonane z wytrzymałej skóry licowej sandały Merrell Terrapin Sport sprawdzą się, gdy będzie on wojował w mieście jak i poza nim.

W butach Merrell Terrapin Sport każdy mężczyzna zyska większą pewność siebie, gdyż zapobiegająca powstawaniu bakterii wyściółka z technologią Aegis sprawi, że potliwość i nieprzyjemny zapach stóp przejdą do historii. Dzięki podeszwie zewnętrznej Merrell Rugged but zyskuje wyjątkową przyczepność do podłoża, a podeszwa środkowa z wkładką EVA amortyzuje wstrząsy i poprawia stabilność.

Wysoce komfortowe i bardzo dobrze wyprofilowane sandały Merrell Terrapin Sport, idealne do aktywnego wypoczynku, jak i do użytku codziennego, to gwarancja trwałości i funkcjonalności, które od wiek wieków nie tracą na znaczeniu. Buty Merrell Terrapin Sport to ukłon w stronę klasyki.

Cena butów Merrell Terrapin Sport: 239 zł.

Zapraszamy również do odwiedzenia polskiego profilu marki Merrell na portalu Facebook.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0