HomeRynek outdoor

Marka Deuter dostępna w Climbshop.pl

 

Z przyjemnością informujemy o dalszym rozwoju sklepu internetowego Climbshop.pl. Oferta sklepu została właśnie powiększona o produkty marki Deuter.

Tym samym Climbshop.pl konsekwentnie oferuje swoim klientom sprawdzone produkty renomowanych producentów. Założona 1898 r. firma Deuter znana z produkcji najwyższej jakości plecaków oraz akcesoriów turystycznych doskonale pasuje do filozofii sklepu i uzupełnia ofertę wysokiej jakości produktami.

Wszystkie prezentowane w sklepie produkty Deuter są dostępne w 24h.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 12 lat ago

  Cieszy, że Portal Branży. Cieszy, że Portal Branży Outdoorowej zaczął zamieszczać informacje o nowościach pojawiających się na stronach poszczególnych sklepów internetowych.

  • comment-avatar
   Anonim 12 lat ago

   Ja też się cieszę. Tak, to wspaniały pomysł. Najlepiej, aby umieszczali każde wprowadzenie nowej marki do każdego sklepu internetowego. Ba! Na tym nie trzeba poprzestać! Można przeciez rozwijać portal podająć info o każdym nowym produkcie w każdym sklepie internetowym. Wreszcie będzie portal z kompletem informacji. Gratuluję pomysłu na rozwój!

   PS. Wspaniale ten nius wygląda obok informacji o spadku obrotów Mammuta… w końcu climbshop.pl to sklep dystrybutora Mammuta. Ratują się 🙂