HomeNowości z rynku

Dobierz kurtkę Marmot do koloru swoich oczu

Nie wszystkim niebieskookim dobrze jest w czerwieniach, zielonoocy powinni unikać zimnych kolorów, brązowookim dobrze jest w żółtym… producenci zachowują się jakby zasady te nie dotyczyły outdoorowej odzieży? Nie w przypadku marki Marmot – kurtka PreCip występuje aż w 16 różnych kolorach damskich i męskich.

 

 

Niezwykle szeroka gama kolorystyczna to nie wszystko. Kurtka wykonana jest z lekkiego i pakownego materiału Marmot PreCip, który ma także bardzo dobre parametry wodoszczelności i oddychalności: 15 000 mm na 12 000 g/m2/24h. Dodatkowo o pełną wodoszczelność dbają podklejone szwy, a termoregulację wspomagają suwaki pod pachami – PitZips™.

Kurtka jest także wyposażona w podwójną listwę izolacyjną nad suwakiem, zamykaną na zatrzaski i rzepy Velcro® oraz zwijany, zintegrowany z kołnierzem kaptur, o poszerzonym polu widzenia, regulowany ściągaczami Peripheral Cord.

Krój kurtki dopasowany jest do standardowej sylwetki, komfort użytkowania zwiększa technologia Angel-Wing Movement™ pozwalająca na swobodne unoszenie ramion. Wszystkie niezbędne drobiazgi pomieszczą dwie, pakowne kieszenie zamykane na suwak. Kurtka ma u dołu elastyczne ściągacze, a mankiety regulowane są na rzepy Velcro® oraz patkę przy brodzie, wykonaną z tkaniny DriClime®.

Marmot, 16 kolorów męskiego modelu kurtki PreCipMarmot, 16 kolorów męskiej kurtki PreCip

Marmot, 16 kolorów damskiego modelu kurtki PreCipMarmot, 16 kolorów damskiej kurtki PreCip

Kurtka Marmot PreCip spełni nie tylko wysokie wymagania funkcjonalne i techniczne, ale również estetyczne. Dzięki 16 kolorom męskich i damskich modeli Marmot PreCip może być dopasowana do dowolnego koloru oczu, barwy włosów, a nawet humoru.

Kurtka zadba o komfort i doskonały wygląd zarówno na szlaku, jak i w mieście – outdoorowe ubrania nie muszą być smutne i szare! Marmot PreCip to nie tylko rewolucja kolorystyczna, ale i cenowa – model ten kosztuje jedynie 399 zł.

Źródło: Marmot

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0