HomeNowości z rynku

Garmont powraca: wiosenna kolekcja marki już w sklepach

Od wiosny tego roku w dobrych sklepach outdoorowych w całej Polsce są już dostępne buty legendarnej marki Garmont. Włoska marka Garmont wraca do Polski z nową kolekcją.

Garmont produkuje buty od ponad 140 lat. W ofercie firmy można znaleźć kilka grup produktów, przeznaczonych do różnych rodzajów aktywności w terenie.

Kolekcja Mountain obejmuje specjalistyczne buty wysokogórskie, z zaczepami na raki automatyczne i półautomatyczne, do użytku do wysokości 6000 m n.p.m.

Garmont, Icon Lite GTXGarmont, Icon Lite GTX

W kolekcji Approach odnajdujemy buty dla osób nie tylko chodzących po górach ale także wspinających się – jest to oferta butów podejściowych, wysokich i niskich, z membraną i bez.

Najwięcej modeli znajdziemy w kolekcji Backpacking, dla osób uprawiających trekking i wędrówki po górach. Kolekcja Trail Sport to zestaw butów niskich, do różnych form lżejszych aktywności terenowych.

Garmont, Dragontail GTXGarmont, Dragontail GTX

Osoby biegające także znajdą coś dla siebie – kolekcja Active Escape jest przeznaczona dla biegaczy.

Praktycznie każdy model buta ma damski odpowiednik – zaprojektowany specjalnie dla kobiecych stóp i w przyjaznym kobietom damskim wzornictwie. Większość butów jest wyposażona w membranę Gore-Tex, dającą butom maksymalną wodoodporność oraz oddychalność. Specjalnie zaprojektowane podeszwy w większości wykonała firma Vibram. 

Dystrybutorem marki Garmont w Polsce jest warszawska firma Paker. Już wkrótce zostanie uruchomiona polska strona www.garmont.paker.pl.

Źródło: Paker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0