HomeNowości z rynku

Pinguin – nowa marka w sieci sklepów Horyzont

W sieci Sklepów Turystycznych Horyzont w całej Polsce oraz w sklepie internetowym e-horyzont.pl dostępne są produkty czeskiej marki Pinguin. 

Pinguin jest wiodącym czeskim producentem odzieży i sprzętu outdoorowego, obecnym na europejskich rynkach z szeroką ofertą wyposażenia.

W asortymencie marki znajduje się pełna gama produktów turystycznych, w tym namioty, plecaki, śpiwory, maty, materace oraz naczynia, palniki i kuchenki gazowe. Marka także proponuje odzież przeciwdeszczową (z membraną), softshellową i polarową. 

Pinguin stosuje nowoczesne technologie i materiały, w tym m.in. w odzieży: Polartec® i Gelanots®, w śpiworach: PrimaLoft® i Thermicfibre, w stelażach namiotowych: Dural, DuralWrap®, czy Duraflex® w klamrach od plecaków.

W związku z nową marką, sieć sklepów Horyzont przygotował także promocję: każdy kto dokona zakupu w sklepie Horyzont stacjonarnym lub internetowym, otrzyma bon Pinguin o wartości 20 zł, który można wykorzystać na zakup sprzętu marki Pinguin za kwotę powyżej 200 zł.

Promocja trwa do wyczerpania łącznej puli bonów, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2012. Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Więcej na temat produktów marki Pinguin znajduje się na stronie producenta: www.pinguincz.cz.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0