HomeRynek outdoor

EOG przedłuża umowę z Messe Friedrichshafen na organizację targów OutDoor

European Outdoor Group kontynuuje współpracę z Messe Freidrichshafen. Nowa umowa między partnerami gwarantuje, że Friedrichshafen będzie gospodarzem branżowych targów w 2013 roku i w następnych latach.

OutDoor – największe outdoorowe letnie targi w Europie, z sukcesami odbywają się od 1994 roku. W dniach 12-15 lipca będzie miała miejsce kolejna, już 19. edycja imprezy.

Od lewej: OutDoor project manager Stefan Reisinger, David Udberg, prezes European Outdoor Group i Klaus Wellmann, CEO MesseOd lewej: OutDoor project manager Stefan Reisinger, David Udberg, prezes European Outdoor Group i Klaus Wellmann, CEO Messe Friedrichshafen

To, że wystawa OutDoor będzie nadal odbywała się we Friedrichshafen, jest zasługą niezwykle zmotywowanego zespołu targowego – komentuje z zadowoleniem Klaus Wellmann, CEO Messe Friedrichshafen. 

Razem, Messe Friedrichshafen i EOG dowiedli, że mogą zbudować najwyższej klasy imprezę dla branży outdoor, dlatego też przedłużamy kontrakt na następne lata. Tego typu wysokiej jakości współpraca nie zdarza się często i jesteśmy dumni z tego co razem osiągnęliśmy – mówi David Udberg, prezes European Outdoor Group. Sekretarz generalny stowarzyszenia, Mark Held, dodaje: Odnowienie naszej umowy jest dowodem absolutnego zaufania, jakim darzymy Messe Friedrichshafen.

Targi OutDoor zaczynały w 1994 roku jako skromna wystawa, obecnie rozrosły się do ogromnego, międzynarodowego wydarzenia, znaczącego dla całej europejskiej branży outdoor i nie tylko. W 2011 roku na targach wystawiło się 890 wystawców z 40 krajów, a ich produkty podziwiało 21,529 odwiedzających z 91 krajów. 

Energia targów OutDoor, silna orientacja na potrzeby branży, doskonałe miejsce na targi wraz z bliskością natury, to wszystko miało ważny wpływ na nasz sukces. W 2008 roku 47 firm zrzeszonych w EOG głosowało nad tym, aby utrzymać OutDoor we Friedrichshafen do 2013 roku. Nowa umowa potwierdza, że branża nadal chce mieć targi nad brzegiem Jeziora Bodeńskiego – mówi Stefan Reisinger, OutDoor project manager.

Więcej informacji znajduje się na stronach: www.outdoor-show.de i www.europeanoutdoorgroup.com.

Źródło: Messe Friedrichshafen GmbH

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0