HomeRynek outdoor

Marmot otworzył firmowy sklep w Londynie

Zaledwie kilka tygodni przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie Marmot otworzył w stolicy Wielkiej Brytanii swój kolejny flagowy sklep w Europie.

Położony w północno-wschodniej części Londynu, nowy sklep zasługuje na uwagę ze względu na wyjątkowo dużo połączeń komunikacyjnych, a także sąsiedztwo London Olimpic Park. Jak komentuje Andy Schimeck, Dyrektor Zarządzający Marmot Mountain Europe, Wielka Brytania jest dla marki jednym z kluczowych rynków zbytu.

Marmot - sklep w Londynie (fot. Tim Glasby)Marmot – sklep w Londynie (fot. Tim Glasby)

Na 160 metrach kwadratowych prezentowana jest najnowsza kolekcja Marmota, w tym damskie i męskie modele odzieży górskiej i outdoorowej, kolekcja miejska, a także kompletna linia odzieży dla dzieci oraz szeroki asortyment sprzętu, akcesoriów i dodatków. 

Nowy sklep ma swoim wyglądem przyciągać uwagę i zachęcać do odwiedzenia. Wystrój sklepu jest w miarę możliwości wyposażony w materiały przyjazne środowisku i pochodzące od lokalnych dostawców. Znajdziemy w nim także nawiązania bezpośrednio do przyrody – efektownie podświetlone formacje skalne, ściany wyłożone mchem, czy kilkumetrowe brzozy. Na wystawie nie zabrakło także pluszowego świstaka. Atrakcyjna koncepcja oświetlenia sklepu, jest zarazem energooszczędna.

Marmot - sklep w Londynie (fot. Tim Glasby)Marmot – sklep w Londynie (fot. Tim Glasby)


Z okazji otwarcia sklepu Marmot wprowadził limitowaną edycję koszulek Marmot Store London Shirt. W 100% wykonane z organicznej bawełny koszulki dostępne są w wersji damskiej, męskiej i dla dzieci. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na organizację Prince’s Trust, wspierającą młodzież potrzebującą pomocy.

Marmot - sklep w Londynie (fot. Tim Glasby)Marmot – sklep w Londynie (fot. Tim Glasby)

Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 21, w sobotę od godz. 9 do 21, a w niedzielę od 12 do 18.

Adres:

Marmot Store London

136 The Street

Westfield Stratford City

London E20 1EN

Tel.: +44 2085341207

Email: info@marmot-london.co.uk

http://www.facebook.com/Marmot.London

Osoba kontaktowa: Store Manager: Pawel Olszanski (polszanski@marmot-london.co.uk)

Londyński sklep jest kolejnym firmowy salonem marki w Europie. W październiku 2011 roku, Marmot otworzył swój pierwszy europejski flagowy sklep w Norymberdze w Niemczech. Miesiąc później powstał pierwszy, partnerski sklep we włoskim Bolzano, zaś w kwietniu 2012 roku otwarto partnerski wspinaczkowo-outdoorowy sklep w Finale Ligure. W przyszłości planowane jest uruchomienie kolejnych flagowych i partnerskich sklepów na naszym kontynencie.

Źródło: Marmot

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    Multibrandowy outdoor store w Monachium. Podczas IPOS targów odwiedziłem Multibrandowy sklep outdoorowy w Monachium, kilkupiętrowy, z oryginalną koncepją marchandisingową (wodospadek, dzwięki natury, skałki, profesjonalne oświetlenie, profesjonalna obsługa).
    Dlaczego Redakcja nie promuje tego sklepu w 4outdoor, tylko monobrandowy Marmot?