HomeImprezy outdoor

„Sprawdź granice swoich możliwości” – Wakacyjny Tułacz 2012

W połowie czerwca (16.06.2012) w Rumi i okolicach odbędzie się rajd na orientację Wakacyjny Tułacz 2012. Dla uczestników przygotowana została trasa rowerowa (50 km) oraz trzy trasy piesze (25, 30 i 50 km).

„Sprawdź granice swoich możliwości – to hasło przewodnie naszych imprez”. Nieistotne jest, kto jak daleko dojdzie, lecz jak dobrze będzie się bawił w duchu sportowej rywalizacji.

Tułacz to Rajd na orientację, którego celem jest odnalezienie w terenie kilkunastu punktów kontrolnych mając do dyspozycji jedynie mapę, kompas i dużo wytrwałości. To również znakomita okazja, aby oderwać się od komputera czy telewizora i spędzić trochę czasu w lesie razem z przyjaciółmi i rodziną. Niepowtarzalnego smaczku całej akcji dodaje nocna sceneria Rajdu. 

To już czternasta edycja Rajdu. Dla najwytrwalszych Tułaczy organizatorzy przygotowali specjalne niespodzianki. Wszystkich chętnych (uczestników i kibiców) zapraszamy w dniu 16.06.2012 od godz. 6:00 rano (można przyjechać już w piątek wieczorem) do Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, ul. Górnicza 19.

Patronat nad Rajdem objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz. Wsparcie uzyskaliśmy ze strony Powiatu Wejherowskiego, Gminy Miejskiej Rumia oraz Miasta Gdańsk, za co gorąco dziękujemy.

Dziękujemy również Nadleśnictwu Gdańsk oraz wszystkim leśnikom i kołom łowieckim za przychylność w ustalaniu tras Rajdu.

Szczegółowe informacje na stronie: http://tulacz.almanak.pl/.

Źródło: Bractwo Przygody Almanak 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0