HomeRynek outdoor

Polska strona firmy Garmont już w sieci

Od kilku dni w sieci funkcjonuje polska strona włoskiej firmy Garmont. Firma ta od ponad 140 lat produkuje specjalistyczne buty trekkingowe oraz outdoorowe. 

Siedziba, położona u stóp masywu Dolomitów od pokoleń pozwala na zbieranie doświadczeń w zakresie użytkowania butów outdoorowych. Efektem są buty uznawane w środowisku ludzi gór za jedne z najlepszych, jakich można użyć do wspinania zimowego, wspinania alpejskiego, długich mikstowych dróg, wielodniowej pieszej turystyki, rodzinnych wycieczek podmiejskich lub w góry, na rower lub po prostu do spacerów.

Buty pogrupowane w poszczególne kolekcje pozwalają odnaleźć model najbardziej właściwy dla danej aktywności.

Garmont, Dragontail LTGarmont, Dragontail LT

Garmont, Mountain Guide GTXGarmont, Mountain Guide GTX

Garmont, Nebraska GTXGarmont, Nebraska GTX

Na stronie znajdziemy szczegółową prezentację produktów firmy Garmont, obecnie dostępnych w Polsce. Oferta na polski rynek będzie systematycznie poszerzana.

Dzięki dokładnym opisom używanych przez Garmonta technologii w produkcji butów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Porady ułatwią zakup odpowiednich butów. Można także zapisać się na newsletter i tym łatwym sposobem uzyskiwać świeże dane o produktach oraz nowościach. Użytkownik dowie się także, w którym punkcie sprzedaży w swoim mieście może znaleźć buty firmy Garmont.

Strona funkcjonuje pod adresem www.garmont.paker.pl

Całościową ofertę marki można odnaleźć na stronie producenta www.garmont.com 

Dystrybutorem marki Garmont w Polsce jest warszawska firma Paker www.sklep.paker.pl 

Magdalena Badowska

Paker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0