HomeNowości z rynku

Ciekawostki outdoor: spray do chłodzenia głowy pod kaskiem

Dla wszystkich tych, którzy mają tendencję do przegrzewania głowy podczas jazdy na rowerze w kasku, ratunkiem będzie Airhead Helmet Cool Spray. Preparat pozwoli utrzymać chłodną głowę, nawet do godziny pedałowania w palącym słońcu.

Airhead Helmet Cool Spray jest stosowany miejscowo na skórę głowy. Po zastosowaniu uczucie chłodu utrzymuje się przez około godziny. W razie potrzeby można powtórzyć aplikację dawki spray’u. Jedna butelka starczy na około 300 aplikacji. 

Airhead Helmet Cool SprayAirhead Helmet Cool Spray

Spray ma także działania łagodzące swędzenie i podrażnienia, pojawiające się po długim noszeniu kasku. Kosmetyk może być stosowany w przypadku każdego typu kasku, jednak najlepiej sprawdza się przy wentylowanych modelach, które wspomagają efekt chłodzący preparatu.

Airhead Helmet Cool Spray jest produkowany przez brytyjską firmę Ahead Solutions, producenta preparatu na chroniczne swędzenie głowy. Firma zatrudnia zespół trychologów i dermatologów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu skóry głowy. 

Preparat składa się m.in. z alkoholu, wody, mentolu, spirytusu kamforowego i kwasu borowego. Jedna 30 ml butelka kosztuje około 15 dolarów i można ją nabyć na stronie internetowej firmy.

Źródło: airheadcoolspray.co.uk

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0