HomeRynek outdoor

Jack Wolfskin – wybitny specjalista dołącza do zespołu działu rozwoju

Do zespołu działu rozwoju w firmie Jack Wolfskin dołącza Daniel Grasso, który obejmie funkcję senior product manager apparel shells, przejmując odpowiedzialność za ważny zakres ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Bogate doświadczenia, jakimi może się poszczycić Daniele Grasso, przydadzą się w wewnętrznym dziale technologii Texapore w firmie Jack Wolfskin.

Daniele Grasso (fot. Jack Wolfskin)Daniele Grasso (fot. Jack Wolfskin)

Daniele Grasso ostatnio zatrudniony był w firmie Sympatex, w której, pełniąc funkcję director apparel (dyrektor działu odzieży), odpowiedzialny był za pozycjonowanie materiałów funkcjonalnych tej marki na światowym rynku. Wcześniej piastował stanowisko european sales manager (kierownik działu sprzedaży na Europę) w firmie Toray oraz area sales manager (regionalny kierownik sprzedaży) w firmie C.F.Ploucquet.

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać pana Daniele Grasso, znanego, mającego 15-letnie doświadczenie międzynarodowe specjalistę w zakresie funkcjonalnej odzieży chroniącej przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi – stwierdza Christian Brandt, dyrektor ds. operacyjnych (COO) w firmie Jack Wolfskin. – Dołączy on do naszego zespołu działu zarządzania produktem odzież.

Już wcześniej zakres koszul, produktów izolujących oraz spodni otrzymał nowego kierownika – Petera Krausego, który przeszedł do Idstein z ASIC. Odpowiedzialność za zakres KIDS od zimy 2013 przejmie rekrutująca się z szeregów firmy Nadine Priester.

Źródło: Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0