HomeNowości z rynku

Na upały: T-shirty Baselayer Lightweight oraz Insight Ice™ marki Columbia

Już za chwilę pełnia lata, a przed nami wakacyjne wyzwania – wycieczki rowerowe, biegi i kolejne górskie trasy do zdobycia. Fanom aktywnego spędzania czasu ich sportowe wyczyny uprzyjemnią chłodzące koszulki marki Columbia Sportswear.

W modelach Baselayer Lightweight oraz Insight Ice™ zastosowano technologię Omni-Freeze™ ICE, która pod wpływem wilgoci obniża temperaturę materiału i chroni nasz organizm przed przegrzaniem.

Baselayer Lightweight Short Sleeve Top 

Koszulkę Baselayer Lightweight z kolekcji wiosennej 2012 charakteryzuje innowacyjny, dopasowany do sylwetki krój. W połączeniu z przewiewną i oddychającą siatką oraz najnowszą, zaawansowaną technologią chłodzenia i odprowadzania wilgoci, zapewnia on użytkownikowi najwyższy komfort.

Columbia, koszulka Baselayer Lightweight Short Sleeve TopColumbia, koszulka Baselayer Lightweight Short Sleeve Top

Technologia Omni-Freeze™ ICE wykorzystuje nasz własny pot, chłodząc już od pierwszej chwili, kiedy jesteśmy w ruchu a tkanina Omni-Wick® odprowadza wilgoć od skóry. Elastyczny materiał gwarantuje swobodę ruchów i w połączeniu z eleganckim, bezszwowym krojem w strefach narażonych na otarcia sprawia, że jest to koszulka idealna na każde, nawet najbardziej ekstremalne wzywania. 

Cena: 199 PLN

Insight Ice™ Short Sleeve Crew

Intensywny trening w palącym słońcu? W koszulce Insight Ice™ będzie łatwiej i przyjemniej! Materiał, z którego jest wykonana zapewnia nie tylko wentylację i zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (UPF 15).

Columbia, koszulka Insight Ice™ Short Sleeve CrewColumbia, koszulka Insight Ice™ Short Sleeve Crew

Co najważniejsze, dzięki zaawansowanej technologii Omni-Freeze™ ICE, obniża temperaturę materiału, chłodząc organizm podczas treningu. Komfort zapewnia materiał Omni-Wick, który odprowadza wilgoć od skóry, a wszywane kliny gwarantują maksymalną swobodę ruchów.

Cena: 179 PLN 

Insight Ice™ Short Sleeve V-Neck TOP

Przewiewna i obniżająca temperaturę damska koszulka stanowi idealny strój do biegania w ciepłe dni. Połączenie otworów wentylacyjnych z ażurowym materiałem umożliwia przepływ powietrza w miejscach, w których jest to najbardziej potrzebne.

Columbia, koszulka Insight Ice™ Short Sleeve V-Neck TOPColumbia, koszulka Insight Ice™ Short Sleeve V-Neck TOP

Zintegrowana ochrona przeciwsłoneczna UPF 50 zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a zaawansowana technologia chłodząca Omni-Freeze™ ICE obniża temperaturę materiału, chroniąc organizm przed przegrzaniem. System antybakteryjny pozwoli zachować świeżość i czystość dłużej, nawet podczas najbardziej wymagającego treningu.

Cena: 199 PLN

Technologie Columbia Sportswear:

Omni-Freeze™ ICE 

Pocenie jest naturalnym mechanizmem chłodzenia ciała. Technologia Omni-Freeze™ ICE wykorzystuje tę właściwość naszego organizmu: podczas treningu bądź wycieczki w gorący dzień, temperatura tkaniny, w zetknięciu z wilgocią, obniża się, dając uczucie przyjemnego chłodu i suchości. Materiał odprowadzający wilgoć od ciała idealnie sprawdza się podczas wysiłku w czasie upałów i pozwala rzucić wyzwanie przyrodzie nawet w najbardziej wymagających letnich warunkach.

Omni-Freeze™ ICE to:

  • natychmiastowe uczucie chłodu
  • optymalne działanie przy ćwiczeniach aerobowych
  • przyjemna w dotyku tkanina

Więcej na temat technologii Omni-Freeze™ ICE:

[video:http://www.youtube.com/watch?v=KOzAzJgAZ1I&feature=relmfu] [video:http://www.youtube.com/watch?v=QHdpE0r4wTI&feature=plcp]

Źródło: Columbia Sportswear

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0