HomeNowości z rynku

Gregory debiutuje z linią produktów dla biegaczy trailowych

Marka Gregory Mountain Products w nowym sezonie zadebiutuje z linią produktów przeznaczonych do biegania trailowego. Produkty mają przede wszystkim ułatwić użytkownikom nawadnianie organizmu podczas wysiłku.

Linia Tempo & Pace opiera się na systemie Fluid Mechanics™, którego zadaniem jest dostosowanie produktów do anatomicznej budowy ciała kobiet i mężczyzn oraz takie ułożenie pasów i kieszeni plecaka żeby ułatwić dostęp do jedzenia i wody w trakcie aktywności, stabilizując jednocześnie plecak na ciele użytkownika.

Funkcjonalna konstrukcja i dopasowanie jest w centrum naszego zainteresowani w przypadku każdego produktu, który tworzymy – mówi John Sears, dyrektor ds. rozwoju produktów w firmie Gregory. – Projektując nową linię spędziliśmy wiele godzin pracy ze specjalistami biegającymi trailowo, wszystko po to aby stworzyć produkty, które pozwolą w najbardziej komfortowy sposób nosić jedzenie i sprzęt. Jesteśmy pewni, że każdy biegacz, długodystansowy czy weekendowy, doceni innowacyjność naszej nowej linii produktów Tempo & Pace – dodaje.

Gregory, plecak Tempo, 5 litrówGregory, plecak Tempo, 5 litrów

Przeznaczone dla mężczyzn produkty Tempo oraz dla kobiet – Pace, stanowią kompleksowy system produktów do transportu wody i jedzenia podczas biegania trailowego. Opatentowana system stabilizujący Wraptor ™ eliminuje podskakiwanie plecaka w trakcie ruchu, zapewniając dopasowanie do linii ciała. Dzięki temu nie jest konieczna stabilizacja plecaka pasem piersiowym i biodrowym, co umożliwia swobodne oddychanie podczas biegania.

Gregory, plecak Pace, 5 litrówGregory, plecak Pace, 5 litrów

Wszystkie modele wykonane są z najwyższej jakości tkanin Cocona®, które po raz pierwszy zostały zastosowane w linii plecaków. Tkanina Cocona® wykonana jest z naturalnych włókien z węglem aktywnym, co przekłada się na efektywniejsze zarządzanie wilgocią oraz właściwości antybakteryjne.

Linia Tempo & Pace obejmuje plecaki o pojemności 8, 5 i 3 litrów, wraz z „nerką” na biodra z pionową i poziomą konfiguracją umieszczenia butelki na wodę. Linia jest uzupełniona o podręczny, minimalistyczny bidon z uchwytem do trzymania butelki w dłoni.

Gregory, bidon z uchwytemGregory, bidon z uchwytem

Plecaki wyposażone są w dwulitrowy bukłak na wodę Hyrdrapak® Shape-Shift, który umieszczony jest w stabilizującej go kieszeni. Dla biegaczy górskich przygotowano dodatkowe kieszenie Z-Pole™ na kijki trekkingowe. Wewnątrz plecaka znajduje się silikonowa kieszeń bezpieczeństwa, która ochroni przed wilgocią ważne przedmioty. Aby zapewnić widoczność na szlaku plecaki mają odblaskowe elementy. 

Gregory, bukłak Hyrdrapak ® Shape-ShiftGregory, bukłak Hyrdrapak ® Shape-Shift

Do „nerek” dołączone są butelki na wodę Hydrapak® DualBot. W 1,5 litrowych torbach biodrowych butelka umieszczona jest po przekątnej, aby ułatwić do niej dostęp w trakcie biegu, zaś w „nerce” jednolitrowej butelka jest umieszczona poziomo, dzięki czemu masa płynu jest bardziej równomiernie rozłożona, a dostęp do butelki jest z obu stron „nerki”. 

Gregory, pas biodrowy PaceGregory, pas biodrowy Pace

Gregory, pas biodrowy TempoGregory, pas biodrowy Tempo

Podręczny uchwyt na butelkę posiada minimalistyczną budowę i kieszeń do przechowywania żelów energetycznych czy kluczy do samochodu. Można go także połączyć z plecakiem, tworząc bardziej rozbudowany system na długie godziny biegu po szlaku.

Linia Pace jest specjalnie zaprojektowana z uwagi anatomię kobiecego ciała, do której dopasowane są ramiona plecaka, zaś pas piersiowy zapinany jest nad linią biustu. Pas od „nerki” jest dostosowany do kobiecych bioder. Seria Tempo będzie dostępna w kolorach Storm White i Shock Pink, zaś Tempo w Lightning Gray i Blade Silver. Nowa linia pojawi się w sklepach na początku marca 2013 roku.

Źródło: Gregory Mountain Products

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 12 lat ago

    Waga?. Najważniejsze – nie ma wagi. Nauczcie się pisać rzetelnie