HomeImprezy outdoor

Pokonaj siebie – stań do walki o Timex Time Bonus

Zbliżają się największe zawody triathlonowe w tej części Europy – Herbalife Triathlon Susz. Timex, który promuje tę dyscyplinę w Polsce i na świecie, zaprasza do podjęcia dodatkowego wyzwania na trasie.

7 lipca, wzdłuż ulicy Piastowskiej w Suszu, na odcinku 400 metrów, ustawiony zostanie Timex Time Bonus – specjalny odcinek, w którym promowana będzie sprinterska jazda na rowerze. Kobiecie i mężczyźnie, którzy w najszybszym czasie pokonają ten etap na dystansie długim, organizatorzy wręczą zegarek Timex Ironman Run Trainer – pulsometr z GPSem. Koncepcja Timex Time Bosnus z powodzeniem funkcjonuje na największych triathlonowych zawodach świata – na wybrzeżu Kona na Hawajach. 

Timex Ironman Run TrainerTimex Ironman Run Trainer

Triathlon to dyscyplina niezwykle trudna i wymagająca żelaznej siły woli. Wspieramy tych, których sport motywuje do mierzenia się z samym sobą – walki o każdą sekundę wobec skrajnego wycieńczenia organizmu – mówi Anna Borg, Dyrektor Zarządzająca Timex Group Polska – Razem z nami triathlon wspierają osoby publicznie znane, które dla bardzo wielu – zwłaszcza młodych – ludzi stanowią wzór do naśladowania. Wierzymy, że dzięki naszym wspólnym działaniom triatlon będzie coraz bardziej popularny – dodaje.

Aktorka Magdalena Boczarska, prezenterka Paulina Sykut, aktor Marcin Dorociński oraz prezenter Maciej Dowbor w sobotę 7 lipca w Suszu (woj. warmińsko-mazurskie) przepłyną 1,8 km, pokonają na rowerze 90 km, a na koniec przebiegną półmaraton (21,1 km).

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:

Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center. 

Informacje o Timex Group:

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

 Źródło: Timex

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0