HomeRynek outdoor

Strona marki Platypus już w sieci, po polsku

W internecie można znaleźć polskojęzyczną stronę marki Platypus, producenta różnorodnej gamy produktów, przeznaczonych do szeroko pojętych zastosowań do nawadniania. 

W ofercie Platypusa można znaleźć pojemniki na wodę, butelki do picia w różnych litrażach, bukłaki z rurką do picia w marszu, biegu lub jeździe na rowerze, grawitacyjne filtry do wody, a także nieduże plecaki rowerowe, biegowe lub turystyczne, wyposażone w systemy do nawadniania.

Platypus oferuje także pełen wybór akcesoriów i części zamiennych do swoich produktów. Szczegółowe opisy oraz duże zdjęcia pomogą użytkownikom w zapoznaniu się z wyrobami marki Platypus. Systemy do nawadniania oraz filtry marki Platypus są wielokrotnymi laureatami najbardziej prestiżowych nagród w świecie outdoorowym.

Na stronie znaleźć można informacje o gwarancyjnym i pozagwarancyjnym serwisie produktów Platypus, praktyczne porady i instrukcje oraz listę sklepów, w których są dostępne produkty marki Platypus w całej Polsce.

Producentem Platypusa jest firma Cascade Desings, która w swej ofercie posiada również między innymi marki Thermarest, MSR i SeaLline których strony sąjuż dostępne w sieci. Dystrybutorem marki MSR jest warszawska firma Paker.

Zapraszamy na www.platypus.thermarest.pl

Źródło: Paker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0