HomeNowości z rynku

Kurtka marki Berghaus – Vapour Jacket uhonorowana nagrodą OutDoor Industry Award 2012

Kurtka Vapour Storm Jacket marki Berghaus, nowość na sezon wiosna-lato 2013, wygrała nagrodę Industry Innovation Award na targach we Friedrichshafen. Vapour Storm Jacket to najnowszy produkt zaprojektowany przez zespół MtnHaus®.

Model ten posiada system wentylacji, który zapewnia cyrkulację powietrza przy równoczesnym zachowaniu całkowitej wodoodporności. Vapour Storm Jacket jest pierwszą na świecie wodoodporną kurtką z tego typu wentylacją.

Berghaus, wentylacja w kurtce Vapour Storm JacketBerghaus, wentylacja w kurtce Vapour Storm Jacket

David Heath, Berghaus Vice Prezes do spraw produktu i marketingu powiedział:

Kurtka Vapour Storm Jacket jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującym produktem jaki zaproponował zespół MtnHaus® do tej pory. Jest to znaczący produkt w swej kategorii, dlatego też z niecierpliwością czekamy na opatentowanie tego systemu wentylacji. Cały zespół jest zachwycony, iż kurtka otrzymała nagrodę OutDoor Award – takie wyróżnienie od branży, jest dla nas znakiem, iż Vapour Storm Jacket ma wielki potencjał. Podobnie zresztą jak inne produkty z kolekcji Vapour.

Zespół Berghausa na targach OutDoor 2012 (fot. Berghaus)Zespół Berghausa na targach OutDoor 2012 (fot. Berghaus)

Kurtka Vapour Storm Jacket została zaprojektowana by wspomagać uczestników w najbardziej wyczerpujących wyścigach na świecie takich jak Dragon’s Back Race.

Berghaus jest sponsorem tego wyścigu, który odbędzie się we wrześniu 2012 i do tej pory miał miejsc tylko jeden raz. Wszyscy uczestniczy wyścigu będą mieli okazję skorzystać z produktów kolekcji Vapour.

Helene Whitaker – z Berghaus teamu, zwyciężczyni pierwszego wyścigu w 1992 roku oraz Steve Birkinshaw, weteran biegów górskich wezmą udział w tegorocznym Dragon’s Back Race. Ściśle współpracowali z zespołem MtnHaus® testując i ulepszając kolekcję Vapour Storm and Vapour Storm Light.

Źródło: Berghaus

[video:http://www.youtube.com/watch?v=FFDHmylL9IY]

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0