HomeNowości z rynku

ODLO EVOLUTION GREENTEC zdobywcą OutDoor Industry Award 2012

W nadchodzącym sezonie Zima 2012/13 Odlo, wiodący producent funkcjonalnej odzieży sportowej, wprowadza na rynek innowacyjną bieliznę bezszwową EVOLUTION GREENTEC. Nowe produkty zdobyły nagrodę OutDoor Industry Award 2012 podczas najważniejszej letniej imprezy targowej w branży – OutDoor Show we Friedrichshafen. 

Odlo, bielizna EVOLUTION GREENTECOdlo, bielizna EVOLUTION GREENTEC

Bielizna EVOLUTION GREENTEC otrzymała nagrodę w kategorii „Ekologia i zrównoważony rozwój”. O prestiżowe wyróżnienia, doceniane przez środowisko branżowe ale i klientów, walczyły nowości z 25 krajów. Sukces Odlo jest tym większy, że fachowe jury oceniało aż 322 produkty. Poszukiwało najbardziej zaskakujących zastosowań oraz imponujących rozwiązań, które wyznaczają innowacyjny i kreatywny kierunek rozwoju branży.

EVOLUTION GREENTEC to pierwsza i jedyna bezszwowa bielizna wykonana z włókien będących końcowymi produktami procesu powtórnego przetworzenia włókien poliestrowych, która może w 100% zostać poddana recyklingowi. Bezkompromisowy dobór surowców oraz zaawansowana technologia produkcji gwarantują najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Odlo, koszulka damska EVOLUTION GREENTECOdlo, koszulka damska EVOLUTION GREENTEC

Odlo, koszulka męska EVOLUTION GREENTECOdlo, koszulka męska EVOLUTION GREENTEC

GREENTEC łączy trwałość i funkcjonalność z świetnym designem – mówi Sara Canali, szefowa Działu Product Management i Design w Odlo.

Asymetryczne strefy kolorów przyciągają uwagę, a zielone wykończenie podkreśla ekologiczne zaangażowanie. Przyjazny środowisku koncept GREENTEC nie ogranicza się jedynie do produktu, ale obejmuje również cały marketing mix, od surowców, przez opakowania, po komunikację.

 Źródło: Odlo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0