HomeNowości z rynku

Merrell – nowa kolekcja odzieży i obuwia na sezon jesień/zima 2012

Marka Merrell jest już gotowa do jesiennych i zimowych wyzwań – niezależnie, czy chodzi o bieganie, górskie wycieczki, czy spacer po mieście. Nowa kolekcja na sezon jesień/zima 2012 została stworzona z myślą o tych, którzy od odzieży i obuwia wymagają wysokiej jakości wykonania, wygody oraz bezpieczeństwa. 

Doskonała jakość wykonania, nowoczesne technologie zastosowane do produkcji butów oraz interesujący design to cechy charakterystyczne dla butów Merrell. Nowa kolekcja marki to wiele modeli, które są tego potwierdzeniem.

Fanami marki są przede wszystkim miłośnicy trekkingu, górskich wypraw i sportów outdoorowych. Jesienna kolekcja ich nie zawiedzie. Szeroka oferta butów przystosowanych do wszelkiego typu aktywności na świeżym powietrzu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Merrell to jednak nie tylko buty, które sprawdzą się podczas wielogodzinnych wypraw w trudnych warunkach. Kolekcja jesienna może być też świetnym obuwiem miejskim. Materiały i technologie zastosowane w butach sprawią, że zimą nikt nie będzie cierpiał z powodu zimna i wilgoci. Buty Merrell izolują i chronią stopy przed czynnikami zewnętrznymi, ale jednocześnie pozostają wygodne i zapewniają dobra wentylację. 

W nowej kolekcji znajdziemy cztery linie obuwia dla dorosłych: Outventure, Fusion, Momentum i Barefoot oraz linię Kids stworzoną z myślą o najmłodszych.

Linia Outventure to propozycja dla osób lubiących spędzać czas w kontakcie z naturą oraz chcących wciąż na nowo definiować swoje możliwości. Modele z tej linii są najbardziej zaawansowane technologicznie.

Merrell, Chameleon Mid WP z linii OutventureMerrell, Chameleon Mid WP z linii Outventure Men

Merrell, Chameleon Arc 2 Rival WP z linii Outventure WomenMerrell, Chameleon Arc 2 Rival WP z linii Outventure Women

Charakteryzuje je funkcjonalność, trwałość i ciekawe wzornictwo.

Linia Fusion to modele, które sprawdzą się jako obuwie używanie na co dzień oraz jako buty do dłuższych wypraw turystycznych i pieszych wycieczek. But z linii Fusion reprezentują dynamikę relacji pomiędzy różnymi dziedzinami życia: pracą, zabawą i relaksem oraz łatwość poruszania się pomiędzy nimi.

Merrell, Lazer Origins z linii Fusion WomenMerrell, Lazer Origins z linii Fusion Women

Merrell, Eagle Origins z linii FusionMerrell, Eagle Origins z linii Fusion

Buty z linii Momentum to obuwie typowo miejskie. Modne kształty, elegancja i wygoda to ich podstawowe atuty. Doskonale pasują zarówno na imprezę w modnym klubie, jak i na spacer miejskimi bulwarami.

Merrell, Rant Brash z linii MomentumMerrell, Rant Brash z linii Momentum

Buty Merrell Barefoot to prawdziwa gratka dla miłośników miejskiej przestrzeni. Zaprojektowane we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu w Wirginii (USA), posiadają cienką podeszwę o jednakowej wysokości na pięcie i palcach, umożliwiając tym samym lepszą przyczepność do podłoża, korektę wad postawy oraz przywrócenie naturalnego sposobu poruszania.

Buty Merrell dla dzieci to propozycje, których atrakcyjny design przypadnie do gustu najmłodszym. Jednocześnie modele z tej linii gwarantują bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Technologie i materiały wykorzystywane podczas ich produkcji chronią przed przemakaniem, trzymają ciepło, usztywniają stopę i ją amortyzują.

W kolekcji jesień/zima 2012 marki Merrell znajdują się również kurtki, polary oraz czapki – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, utrzymują ciepło, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu oraz wentylacji. Odzież Merrell doskonale sprawdza się zarówno w warunkach miejskich, jak i na górskim szlaku, gdzie pokazuje pełnię swoich możliwości.

Obuwie i odzież Merrell z najnowszej kolekcji jesień/zima 2012 będzie dostępna w sklepach w całej Polsce. Lista sklepów znajduje się na stronie www.merrell.pl

 Źródło: Merrell

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0