HomeImprezy outdoor

Premiera „The Dream Factory” już w najbliższą sobotę!

Nadchodzący weekend z pewnością będzie niezwykle ciekawy dla wszystkich fanów freeskiingu. Już w najbliższą sobotę 22 września w krakowskim kinie „Kijów.Centrum” odbędzie się europejska premiera filmu „The Dream Factory” produkcji wytwórni Teton Gravity Research.


Projekcję poprzedzi wystawa sprzętu służącego do uprawiania narciarskiego freestyle’u, freeride’u i skitour’u oraz zaprezentowanie nowej odsłony portalu hiverMAG, którego redakcja jest organizatorem wydarzenia.


Seth Morrison (fot. Gabe Rogel/TGR)Seth Morrison (fot. Gabe Rogel/TGR)


Film „The Dream Factory” opowiadając historię Alaski, zwraca szczególną uwagę na to, że miejsce to od zawsze przyciągało ludzi pragnących spełniać swoje marzenia. Po gorączce złota i boomie naftowym dla swoich celów dzikie tereny Alaski odkryli także narciarze poszukujący miejsca gdzie jazda nie ma żadnych ograniczeń, a zasady wyznacza jedynie przyroda i góry.


W ten sposób tamtejsze pasma górskie, słynące z olbrzymich opadów śniegu, stały się Mekką dla wszystkich tych, którzy chcieli zrealizować swoje własne narciarskie marzenia. W „The Dream Factory” będziemy mieli okazję cofnąć się do pionierskich czasów narciarskiej eksploracji Alaski, o których opowiadać będą ludzie będący bohaterami wydarzeń sprzed lat.


Dzięki obecności na ekranie światowej czołówki zawodników uprawiających freestyle i freeride, zobaczymy także jak daleko można przesunąć granice tego co dzisiaj da się zrobić na nartach. Hollywoodzkie ujęcia dziewiczych krajobrazów wyświetlone na wielkim ekranie kina „Kijów.Centrum” na pewno zrobią na widzach ogromne wrażenie.


Pokaz filmu nie będzie jednak jedyną atrakcją w sobotnie popołudnie 22 września. Przed premierą, w hallu kina „Kijów.Centrum” będzie miała miejsce wystawa sprzętu narciarskiego służącego do uprawiania freeskiingu.Swoje kolekcje pokaże jedenaście marek narciarskich obecnych na polskim rynku – nie zabraknie więc nart do snowparkowych tricków, szerokich dech do jazdy w głębokim śniegu czy niezwykle lekkiego sprzętu służącego do całodziennych górskich wycieczek.


Ponadto walory swoich ośrodków pokaże Austria, będzie można dowiedzieć się sporo o prawidłowym serwisowaniu sprzętu, przyjrzeć się z bliska wyposażeniu lawinowemu najnowszej generacji czy spróbować dedykowanych entuzjastom sportów zimowych batonów o specjalnej formule.


Trzecim elementem wieczoru będzie zaprezentowanie nowej odsłony freeskiingowego portalu hiverMAG, którego ekipa organizuje całe wydarzenie. Na odwiedzających stronę czekają nowe funkcje i ciekawe treści przygotowane przez redakcję, która dopiero nabiera wiatru w żagle!


By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, publiczność będzie mogła wziąć udział w konkursach z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia. Po wszystkich emocjach przyjdzie pora na afterparty, gdzie z pewnością wznoszone będą toasty za śnieżną zimę!


[video:http://www.youtube.com/watch?v=-imGzglPweo]


Informacje:  • 17:00 – otwarcie wydarzenia i wystawy

  • 19.00 – początek projekcji

  • 22:00 – początek afterparty

Bilety w cenie 12 PLN dostępne są w kasie kina „Kijów.Centrum” w Krakowie, można je także kupić przez Internet pod adresem https://ekobilet.pl/kino-kijow.


Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na hivermag.pl, facebook.com/hivermag, kijow.pl, facebook.com/kijow.centrum a także facebook.com/events/485537458126238/


hiverMag

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0