HomeNowości z rynku

Ochrona przed zimnem i wiatrem. Columbia Sportswear przedstawia kolekcję jesień/zima 2012

Zimowa wyprawa w góry, wyjazd na narty, a może weekendowy wypad za miasto – marka Columbia Sportswear zapewni kompleksową ochronę przed zimową aurą w czasie aktywności na świeżym powietrzu. W sezonie jesienno-zimowym, gdy kluczowym problemem jest zatrzymanie ciepła, Columbia Sportswear proponuje odzież z technologią Omni Heat™ Thermal Reflective. Nowa technologia Omni-Wind™ Block pozwoli stawić czoła zimnym wiatrom podczas spacerów czy wypraw w góry.

Columbia, nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2012Columbia, nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2012

Baselayer stworzony na nowo

Zacznijmy od… początku. W czasie zimowych aktywności na świeżym powietrzu musimy pamiętać, że o naszym komforcie decyduje dobrze dobrana bielizna. W naszej nowej, opracowanej we współpracy z czołowymi fizjologami, linii bielizny Baselayer zastosowaliśmy opatentowaną wyściółkę Omni-Heat™ Reflective. Oznacza to możliwość utrzymania optymalnego ciepła, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi koszulek i getrów.

Dzięki strefowemu umieszczeniu Omni-Heat™ Reflective i Omni-Wick™ bielizna umożliwia utrzymanie ciepła w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne oraz jednoczesne odprowadzanie wilgoci z miejsc najbardziej podatnych na pocenie. System antybakteryjny gwarantuje, że materiał będzie wyglądał (i pachniał) świeżo nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Linia Outdoor niezastąpiona na szlaku

Zimą nie rezygnujemy z wypoczynku na świeżym powietrzu – spacer po lesie lub wyprawa w góry mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń bez względu na temperaturę. Pamiętajmy jednak o właściwej ochronie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, którą zapewnią produkty z linii Outdoor marki Columbia Sportswear.

 

Columbia, kurtka In The Light JacketColumbia, kurtka In The Light Jacket

W jej skład wchodzą flisy, kurtki typu softshell oraz kurtki jedno- i dwuczęściowe. Łączy je, oparte na mapie ciała, wykorzystanie technologii Omni-Heat™ oraz stylistyka i konstrukcja , które określają ich przeznaczenie. Nowym rozwiązaniem zaprezentowanym w najnowszej kolekcji jest technologia ochrony przed wiatrem Omni-Wind™ Block, którą zastosowano w modelu Triteca Softshell.

Columbia Sportswear dla narciarzy

Kolekcja narciarska marki Columbia Sportswear to prawdziwa kopalnia innowacji. Technologia Omni Heat™ Reflective pozwala na regulowanie temperatury ciała podczas wysiłku, a Omni-Tech™ zapewnia wodoodporność i oddychalność ubrań.

Columbia, nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2012Columbia, nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2012

Columbia, kurtka Ultrachange JacketColumbia, kurtka Ultrachange Jacket

Elastyczna, męska kurtka Winter Blur™ Jacket zapewni na stoku pełną swobodę ruchów a odpinany, regulowany kaptur i fartuch przeciwśnieżny, wentylacja pod ramionami oraz –wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie, w tym specjalna kieszeń na karnet narciarski sprawią, że kurtka doskonale sprawdzi się w czasie zimowych wakacji w górach.

Będące jej uzupełnieniem spodnie Winter Blur™ Pants dzięki elastycznym wstawkom zapewnią nie tylko ciepło, ale również wygodę w czasie wykonywania najtrudniejszych narciarskich ewolucji.

Ciepło zaczyna się od stóp

Wymagający użytkownicy poszukują zimowych butów, które zapewnią im ciepło i komfort bez względu na zmieniającą się aurę. Columbia Sportswear proponuje w sezonie jesień/zima 2012 buty, które znakomicie sprawdzą się w czasie aktywności na świeżym powietrzu, spacerów i górskich wycieczek. Buty zapewnią też stopom niezbędny odpoczynek po dniu spędzonym na nartach i pozwolą korzystać z uroków zimowych wakacji poza stokiem.

W sezonie jesień/zima 2012 na nowo odkrywamy kultowy model marki Bugaboot Original, który został zaprezentowany po raz pierwszy w 1993 roku. Po prawie 20 latach szczyci się mianem klasyki. W najnowszym sezonie wzbogaciliśmy go o technologię Omni-Heat™ Reflecitve, która daje użytkownikom uczucie ciepła i suchości.

Wykonana z impregnowanej skóry lub gumy cholewka i zapewniająca doskonałą przyczepność podeszwa pozwalają na dłuższe przebywanie na zewnątrz bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Grzanie na żądanie

Zaprojektowana dla największych zmarźluchów kolekcja odzieży elektrycznej z technologią Omni-Heat™ Electric znajdzie swoich amatorów zarówno wśród fanów ekstremalnej sportowej aktywności, jak i dla tych, którzy nie znoszą uczucia zimna także w mieście. W sezonie jesień/zima 2012 wprowadzamy rozszerzoną linię produktów z systemem ogrzewania elektrycznego.

Dodajemy kamizelkę, ulepszamy nasze buty i rękawiczki, które dzięki nowym ustawieniom pozwalają użytkownikom na ich suszenie podczas ładowania baterii oraz wstępne ogrzewanie (za pomocą trybu pre heat mode).

Columbia, kurtka Electro Interchange JacketColumbia, kurtka Electro Interchange Jacket

Columbia, kurtka Circuit Breaker II JacketColumbia, kurtka Circuit Breaker II Jacket

Zaprojektowane z myślą o tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki ciepła na co dzień, buty Minx™ Electric Waterproof zapewnią ciepło i komfort przez długie godziny spędzone w srogich zimowych warunkach. Wystarczy nacisnąć guzik aby błyskawicznie poczuć miłe ciepło. Trzy ustawienia temperatury pozwalają regulować poziom ogrzewania, a tryb wstępnego ogrzewania umożliwia rozgrzanie butów przed ich założeniem.

Źródło: Columbia Sportswear

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0