HomeNowości z rynku

Podziel się przygodą dzięki Garmin Adventure

Garmin BaseCamp to darmowa aplikacja, która umożliwia planowanie podróży, wyznaczanie tras i dokładną analizę czekającej nas drogi. Użytkownik może prześledzić wzniesienia i opadanie terenu, przejrzeć zdjęcia satelitarne miejsc, które chce odwiedzić, a nawet sprawdzić nasłonecznienie w zależności od pory dnia.

Pozwala to wybrać przed wyjazdem najlepsze miejsce na biwak, odpowiednio dopasować poziom trudności szlaku i przewidzieć, ile czasu będziemy potrzebować na pokonanie określonej trasy.

Garmin, aplikacja Garmin AdventureGarmin, aplikacja Garmin Adventure

Dzięki temu nawet mniej doświadczeni amatorzy turystyki aktywnej mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, czego się spodziewać i będąc na to przygotowanym.

Najnowsze rozszerzenie aplikacji, Garmin Adventure, umożliwia również dzielenie się swoimi przygodami i korzystanie z doświadczenia innych podróżników.

Program BaseCamp pozwala na połączenie śladu naszej trasy, punktów orientacyjnych, zdjęć z przypisanymi współrzędnymi, filmów wideo i innych elementów, tworząc wirtualny zapis naszej przygody, którą następnie możemy podzielić się ze znajomymi, rodziną czy opublikować w Internecie.

Zdjęcia i filmy wideo, które mają przypisane współrzędne geograficzne (geotagowanie) są automatycznie umieszczane w odpowiednich miejscach na mapie. Inne można samodzielnie przyporządkować do rejonu, w którym zostały wykonane.

Garmin, aplikacja Garmin AdventureGarmin, aplikacja Garmin Adventure

Garmin Adventure to sposób, aby podzielić się swoimi przygodami i czerpać z doświadczenia innych. Zobacz przykłady pieszych wycieczek, wypraw motocyklowych, nurkowania i wielu innych. Dołącz do grona globtroterów i podziel się tym, co przeżyłeś!

Użytkownicy programu BaseCamp mogą przeglądać opublikowane przygody bezpośrednio z poziomu aplikacji. Doświadczenia innych podróżników są doskonałą inspiracją do własnych wypraw.

Wybierasz się w nieznany teren i chciałbyś zobaczyć, jak można spędzić tam czas i które trasy będą dla Ciebie najciekawsze? BaseCamp umożliwia przesłanie zapisów innych użytkowników bezpośrednio do naszego urządzenia GPS, aby móc z łatwością podążyć ich śladami.

BaseCamp pozwala również na komentowanie i ocenianie przygód innych użytkowników. Wydaje Ci się, że Twoja podróż lub weekendowy wypad zasłużyły na 5 gwiazdek? Pobierz lub zaktualizuj aplikację BaseCamp i przekonaj się, jak ocenią Twoją przygodę inni globtroterzy.

Aplikacja Garmin BaseCamp we współpracy z Twoim urządzeniem GPS staje się wirtualnym dziennikiem podróży, upamiętnieniem niezwykłych przygód i miejscem, do którego możesz w każdej chwili wrócić, aby jeszcze raz poczuć te emocje.

Więcej informacji na temat Garmin Adventure można znaleźć pod adresem: http://adventures.garmin.com/en-US/

Źródło: Garmin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0