HomeNowości z rynku

Propozycja Berghaus na jesienne wypady w góry: buty podejściowe Cuerra Cuesta

Techniczne buty podejściowe Cuerra Cuesta są prawdziwą rewolucją wśród tego typu obuwia. Gama technicznych innowacji sprawia, że użytkownik odczuwa komfort nawet podczas całodziennych wędrówek. Ponad to buty łączą w sobie elegancję i prostotę.Dzięki systemowi niskiego i nieco asymetrycznego wiązania, które sięga aż po same czubki palców, można dopasować but idealnie do kształtu stopy. Pozwala to na stabilne trzymanie stopy i zapewnia doskonałe wyczucie podłoża.

Berghaus, buty podejściowe Cuerra CuestaBerghaus, buty podejściowe Cuerra Cuesta

Co więcej podeszwa buta jest dokładnie taka, jaka być powinna. Nie jest zbyt twarda, więc nie powoduje drętwienia stopy. Nie jest również zbyt miękka, by nadmiernie nie wyczuwać nierówności i kamieni.

Buty te posiadają wzmocniony system amortyzacji pięty. Podeszwa Vibram XS Grip oraz system Opti-Stud zapewniają idealną przyczepność na skalnej, mokrej i śliskiej powierzchni.

Wkładka OrthoLite tworzy środowisko antybakteryjne i daje niesamowity komfort podczas przebywania długich dystansów. Sam but wykonany jest z dobrze oddychającego zamszu.

Berghaus, buty podejściowe Cuerra Cuesta LadyBerghaus, buty podejściowe Cuerra Cuesta Lady

Pięta oraz czubek buta zostały, zabezpieczone gumą węglową, by zapobiegać ewentualnym przetarciom materiału. Przy tak wielu zaletach projektanci nie zapomnieli również o atrakcyjnym wyglądzie. Podsumowując buty Cuerra Cuesta gwarantują komfort przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i nowoczesnej kolorystyki.

Materiały i technologie:

  • zamsz ze wzmocnieniami z gumy węglowej
  • wkładka PU Ortholite®
  • System dopasowania do stopy Limpet
  • podeszwa Vibram® XS Grip
  • System Opti-Stud®

Waga: 413 g

Rozmiary UK: Męskie 6-11 (co 0,5), 12, 13

Damskie: 3-8 (co 0,5)

Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0