HomeNowości z rynku

Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje nowy sportowy zegarek Forerunner 10 – doskonałe rozwiązanie dla biegaczy niezależnie od ich poziomu zaawansowania, dostępne w wyjątkowo przystępnej cenie. Forerunner 10 dostarcza najważniejsze dane treningowe, monitorując na bieżąco wyniki i informując o pobitych rekordach.

Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegaczaGarmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza

Forerunner 10 wyróżnia się lekkością, prostotą i wygodą, gwarantując jednocześnie niezawodność i dokładność Garmina – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. – Precyzyjnie mierzy dystans, prędkość i spalone kalorie, pomagając w osiąganiu wyznaczonych celów. Forerunner 10, dostępny w trzech modnych kolorach, zwraca uwagę atrakcyjnym wzornictwem i motywuje biegaczy, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

Szybki start i ciągła motywacja

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i można rozpoczynać trening. Forerunner 10 jest niezbędnym narzędziem dla każdego biegacza, który chce monitorować swoje cele i osiągać coraz lepsze rezultaty. Pokazuje, jak długo i jak daleko pobiegliśmy, dostarczając jednocześnie informacje o spalonych kaloriach. Zapamiętuje trasę biegu, by można było ją przeanalizować i wrócić do niej w każdej chwili.

Nie tylko dla zawodowców

Forerunner 10 został zaprojektowany nie tylko z myślą o zaawansowanych sportowcach. Doskonale sprawdzi się jako pomocnik początkującego biegacza i zmotywuje nawet tych najbardziej opornych.

Osobiste rekordy: Gdy pobiegniesz szybciej lub dalej niż kiedykolwiek wcześniej, Forerunner 10, po zakończonym biegu, automatycznie pogratuluje Ci pobitego rekordu.

Virtual Pacer™: Nie jesteś pewien swojego tempa? Nowa funkcja Virtual Pacer™ na bieżąco informuje, czy biegniesz szybciej czy wolniej od założonego wcześniej tempa.

Garmin Forerunner 10Garmin Forerunner 10

Bieg/chód: Planujesz trening, uwzględniający bieganie i chodzenie? Forerunner 10 oferuje funkcję bieg/chód, która za pomocą spersonalizowanych alarmów pokieruje Cię podczas treningu.

Biegaj, analizuj, przeżywaj, dziel się

Forerunner 10 przyda się także po treningu. Po zakończonym biegu zegarek wyświetla podsumowanie, zawierające czas, dystans, średnie tempo, spalone kalorie, a także pobite rekordy. Urządzenie przechowuje i wyświetla siedem takich podsumowań, umożliwiając przegląd swoich tygodniowych osiągnięć.

Dane treningowe z Forerunner 10 można przesyłać do serwisu Garmin Connect, gdzie sportowcy mogą śledzić swoje wyniki i dzielić się osiągnięciami z innymi użytkownikami z całego świata. Dane są przedstawiane w postaci wykresów, grafik, statystyk oraz map topograficznych tras, a osobisty profil umożliwia wygodne przeglądanie wszystkich biegów i indywidualnych rekordów.

Przy każdej pogodzie, zawsze precyzyjny

Forerunner 10 jest wodoodporny (do 50 metrów) i lżejszy niż inne zegarki sportowe Garmin. Wyposażony w bardzo czuły odbiornik GPS, szybko ustala aktualną pozycję nawet w najcięższych warunkach.

Styl i wygoda

Forerunner 10 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zielony, różowy i odrobinę większy czarny model z delikatnymi czerwonymi akcentami. W trybie treningu zegarek może pracować do 5 godzin, w trybie oszczędzania energii nawet do 5 tygodni. Doskonale sprawdzi się więc jako codzienny zegarek, zawsze gotowy do pomiaru treningu. 

Garmin Forerunner 10Garmin Forerunner 10

Forerunner 10 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto 129 euro.

Forerunner 10 jest najnowszym rozwiązaniem z rosnącego segmentu fitness firmy Garmin, oferującego innowacyjne technologie i produkty dla amatorów sportu. Producent promuje aktywny i zdrowy tryb życia. Urządzenia Garmin stają się niezbędnymi narzędziami treningowymi zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców.

Więcej informacji o funkcjach, cenach i dostępności produktów Garmin można znaleźć na stronach: http://www.garmin.com/pl/products/do_formy/ , www.garmin.blogs.com oraz http://twitter.com/garmin. Więcej informacji o modelu Forerunner 10 pod adresem http://www.garmin.com/pl/forerunner10.

Źródło: Garmin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0