HomeNowości z rynku

Lżejsze, mniejsze i szybsze – GoPro wprowadza nową linię kamer Hero 3

Pod koniec października marka GoPro zadebiutowała na rynku z nową kamerą Hero 3. Poza imponującą specyfikacją techniczną, wart uwagi jest także fakt, że kamera występuje aż w trzech wersjach, dostosowanych do wymagań i portfela użytkowników. 

GoPro, kamera Hero 3 BlackGoPro, kamera Hero 3 Black

Linia Hero3 zawiera trzy modele: White, Silver oraz Black. Każdy różni się oferowanymi możliwościami i cenami, jednak najbardziej zaawansowaną wersją jest GoPro HD Hero 3 Black Edition.

Kamera ta umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, oferuje również tryby 2.7K, 1440p, 1080p oraz 720p z szybkościami odpowiednio 30 kl/s, 48 kl/s, 60 kl/s oraz 120 kl/s. Kamera została wyposażona w matrycę o rozdzielczości 12 Mpix i pozwala na fotografowanie z prędkością do 30 kl/s.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U]

Jak zapewnia producent, modele GoPro Hero 3 są o 25 proc. lżejsze i o 30 proc. mniejsze od swojego poprzedników. Mają także dwukrotnie szybszy procesor obrazu, a także moduł WiFi, dzięki któremu kamera może być obsługiwana zdalnie. Jest także kompatybilna z aplikacjami na iOS i Androida.

Nowe kamery GoPro z pewnością więc zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów outdooru, chcących uwiecznić swoje ekstremalne przygody za pomocą wytrzymałego i odpornego narzędzia o wysokich parametrach.

Ceny kamer z linii Hero 3 kształtują się następująco:

  • White Edition – 249 euro
  • Silver Edition – 349 euro
  • Black Edition – 449 euro

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie producenta: gopro.com

.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0