HomeRynek outdoor

Elke Stein nowym dyrektorem działu marketingu oraz rozwoju produktów w firmie Jack Wolfskin

Elke Stein jako nowa dyrektor działu marketingu i rozwoju produktów dołączyła do kierownictwa firmy Jack Wolfskin. Absolwentka kierunku studiów nauka o sporcie obejmie stanowisko 1 lutego 2013 roku.

45-letnia Elke Stein pracowała dotychczas w firmie adidas, gdzie sprawowała funkcję General Manager Reebok na Niemcy, Austrię i Szwajcarię.

Elke SteinElke Stein

Wcześniej odpowiedzialna była już także za różne inne zakresy w grupie adidas: była między innymi Key Account Manager, Marketing Director na Europę Środkową, Vice President Merchandising Reebok Europa, Środkowy Wschód i Afryka oraz Vice President Global Wholesale Solutions, zanim objęła w 2012 roku funkcję dyrektora generalnego Reebok (D/A/CH).

Pasją Elke Stein jest bieganie, poza tym jeździ na rowerze, uprawia wspinaczkę i jeździ na wyprawy terenowym samochodem kempingowym lub wędruje z namiotem po dzikich zakątkach Kanady albo Mongolii. W wolnym czasie prowadzi wraz ze swoim mężem na własnym kawałku ziemi zrównoważone gospodarstwo leśne.

Michael Rupp, dyrektor generalny firmy Jack Wolfskin: Elke Stein to idealna kandydatka na stanowisko kierownicze w dziale marketingu oraz rozwoju produktów. Od lat cenię pracę pani Stein. Bazując na swym bogatym doświadczeniu, stanie się motorem napędowym dla marki Jack Wolfskin na nadchodzące lata.

Elke Stein: Niemal całe moje życie zawodowe związane jest branżą artykułów sportowych i faktycznie czuję się „na zewnątrz jak w domu” — jest tylko jedna marka, która logicznie łączy oba te elementy.

Do zarządu firmy Jack Wolfskin należą obecnie Michael Rupp — Chief Executive Officer, Andreas Klotz — Chief Financial Officer, Christian Brandt — Chief Operating Officer i Markus Bötsch — Chief Sales Officer.

Źródło: Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0