HomeNowości z rynku

Nagradzany zegarek Suunto Ambit w nowej odsłonie 2.0

Marka Suunto zaprezentowała zegarek Ambit z aktualizacją 2.0. Nowy model umożliwia użytkownikom jeszcze większą personalizację zegarka, za pomocą aplikacji pobranych z platformy Suunto App Zone. 

Wśród nich znajdują się m.in. aplikacje pokazujące przybliżony czas ukończenia maratonu oraz funkcje określające nachylenie wzgórza czy góry, na którą użytkownik właśnie się wspina. Jeśli użytkownicy nie mogą znaleźć odpowiadającej im aplikacji, mogą ją stworzyć sami, a także korzystać z tych już zaprojektowanych przez innych konsumentów. 

Suunto, zegarek AmbitSuunto, zegarek Ambit

Zapraszamy naszych konsumentów, do przekazywania nam informacji zwrotnych i opinii na temat funkcji, które chcieliby zobaczyć w zegarkach – zachęca Nora Stowell z Suunto USA. – Chcielibyśmy mieć możliwość dalszego rozwoju zegarka Ambit. Suunto App Zone to wyjątkowe narzędzie, które ułatwi outdoorowej społeczności stworzenie takich właściwości i funkcji, które chcą mieć w swoim zegarku – dodaje.

Ponadto, nowy 2,0 Suunto Ambit ma uaktualnioną wersję funkcji interwałowych oraz zgodność z technologią ANT + ™. 

Wielokrotnie nagradzany zegarek Suunto Ambit jest jednym z najczęściej aktualizowanych zegarków outdoorowych, wyposażonych w GPS. Ostatnia aktualizacja miała miejsce we wrześniu tego roku, dodano wówczas m.in. funkcję nawigacji po trasie wyświetlanej na ekranie.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=hodBJFbMBU0]

Wcześniej, w czerwcu uaktualniono oprogramowanie zegarka m.in. o możliwość tworzenia w serwisie Movescount tras w oparciu o pojedyncze punkty oraz o możliwość ręcznego dodawania punktów POI, niezależnie od aktualnego położenia.

Fińska marka Suunto została założona w 1936 roku przez Tuomasa Vohlonena. Siedziba firmy znajduje się w mieście Vantaa. Suunto zatrudnia ponad 400 osób na całym świecie, a produkty marki sprzedawane są w ponad 100 krajach. Suunto jest spółką zależną firmy Amer Sports Corporation, która posiada także takie marki jak: Salomon, Arc’teryx, Atomic, Wilson Precor i Mavic. 

Źródło: Suunto, snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0