HomeRynek outdoor

Loteria dla uczestników Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013

Targi Kielce przygotowały konkursową niespodziankę dla uczestników zbliżającej się zimowej edycji wystawy KIELCE SPORT-ZIMA 2013. Do wygrania bilety lotnicze i tygodniowy pobyt w Andorze.

Każdy właściciel sklepu lub hurtowni po wejściu na Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA będzie mógł wypełnić specjalny kupon, który weźmie udział w losowaniu odbywającym się ostatniego dnia wystawy tj. 23 lutego.

Nagrodą jest wycieczka dla 2 osób na 7 dni do Andory w dowolnym terminie do ustalenia indywidualnie. Organizator wyjazdu w ramach nagrody zapewnia przelot w obie strony, transfer z lotniska, pobyt w hotelu czterogwiazdkowym z wyżywieniem, skipass na 6 dni oraz ubezpieczenie.

Niespodzianka czeka również na wystawców. Wszyscy, którzy do dnia rozpoczęcia imprezy prześlą formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w targach będą mieć szansę wylosować 2 bilety lotnicze linii Wizz Air na dowolnej trasie do wykorzystania w terminie do 31.12.2013 roku.

Andora – maleńkie kompaktowe państewko z 80 000 mieszkańców położone zaledwie 200 km od Barcelony, szczyci się 300 km tras narciarskich w dwóch ośrodkach narciarskich Grandvalira i Vallnord.

Doskonała słoneczna pogoda przez cały sezon zimowy, bardzo wysoka jakość stoków, snowparków oraz wyprawy helikopterem dla freeriderów zachwycają zarówno tych, którzy zaczynają swoją zabawę w narciarstwo, jak również profesjonalistów.

Trasy położone są na wysokości od 1 550 do 2 950m n.p.m. w większości połączone są wyciągami narciarskimi i dzięki temu nie musimy korzystać ze skibusów.

Potwierdzeniem przynależności Andory do elity światowych centrów narciarstwa było powierzenie jej w ubiegłym roku organizacji zawodów Pucharu Świata FIS w narciarstwie alpejskim kobiet.

Sponsorem nagrody jest firma A.T.U.H. Sindbad, właściciel portalu Infoski.pl.

Źródło: Targi Kielce

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0