HomeImprezy outdoor

Rock Pillars Testing Tour 2012 zakończony sukcesem

Największa impreza tego typu w Polsce niestety dobiegła już końca. Dzięki Waszej pomocy i olbrzymiemu zainteresowaniu udało nam się pobić rekord sprzed roku.

Na trzeciej edycji Rock Pillars Testing Tour pojawiło się w sumie prawie 500 testujących na 12 imprezach, w 11 miastach w całej Polsce.

Przetestowaliśmy razem 6 modeli butów doradzając i dobierając buty pod indywidualne wymagania. Na koniec pytaliśmy o Wasze opinie, które w przyszłości posłużą jako wskazówki dla inżynierów Rock Pillars przy tworzeniu nowych butów wspinaczkowych.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się najwyższe modele: Diamond, za precyzję stawania i doskonałe czucie stopni, Ozon między innymi ze względu na doskonale dopasowanie piety i wszechstronność zastosowań oraz Rebel za niespotykaną wręcz w asymetrycznym bucie wygodę i dopasowanie.

Rock Pillars, DiamondRock Pillars, Diamond

Jak co roku wiele osób testowało klasyka Rock Pillars – słynną „Perełkę”. Stabilny na stopniach, dobrze dopasowany i zaskakująco wygodny – to tylko kilka z wielu pozytywnych opinii na temat Pearl’a. Poza wiernymi wielbicielami, którzy wracają do niego od kilku już dobrych lat, but ten stale zyskuje coraz większe grono odbiorców.

Sporą grupę wspinaczy, nie tylko tych rozpoczynających swoją przygodę ze wspinaczką, zainteresowały dwa modele: Crest i Strike. Wiele godzin wspinania, sekcji i treningów potwierdziły, że modele te są stworzone w określonym celu i spełniają świetnie swoje zadanie. Crest i Strike zebrały przy tej okazji wiele pochlebnych opinii, nie tylko wśród samych wspinaczy, ale również instruktorów, których prosiliśmy o wyrażenie swojego zdania. 

Wkrótce opublikujemy szersze opracowanie wyników Rock Pillars Testing Tour, a póki co zapraszamy do obejrzenia poniższych relacji filmowych:

[video:https://vimeo.com/54770121] [video:http://www.youtube.com/watch?v=ZVI5nNo9aV8] [video:https://vimeo.com/56542854]

Jeśli zagapiłeś się i nie udało Ci się z nami spotkać – zapraszamy za rok!

Źródło: SNAP Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    500/12 to sukces?
    Chyba. 500/12 to sukces?
    Chyba wkradł się błąd.