HomeNowości z rynku

Na zimowe chłody kurtka Nuuk marki Milo

Kurtka puchowa Nuuk marki Milo powstała z myślą o działaniu w bardzo niskich temperaturach. Wygodna, technicznie skrojona – nie krępuje ruchów i zapewnia wysokie poczucie komfortu.

Milo, kurtka NuukMilo, kurtka Nuuk

Użyty w kurtce wysokiej jakości puch kaczy 90/10 umieszczony został w specjalnych komorach. Taka konstrukcja z jednej strony zapobiega przemieszczaniu się puchu (pozostaje on równomiernie rozłożony na całej powierzchni kurtki – nie tworzą się „strefy zimna” – miejsca, gdzie ubytki puchu pozbawiają jakiejkolwiek ochrony termicznej), z drugiej zaś – pozwalają na swobodne jego rozprężanie, a co za tym idzie – wykorzystanie jego właściwości w 100%.

Do produkcji zewnętrznej powłoki wykorzystano nylon, który charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Skutecznie chroni także przed wilgocią i wiatrem.

Dodatkowo – w okolicach barków i od łokci aż po nadgarstki, a więc w miejscach najbardziej narażonych na wycieranie, zastosowano specjalne wzmocnienia.

Całości dopełnia kaptur, dzięki któremu nasza głowa, a więc jeden z ważniejszych „wymienników ciepła” w naszym organizmie – chroniona jest na równi z tułowiem.

Co więcej – w streczowych mankietach zastosowano „małpie kciuki”, które nie dość że pozwalają utrzymać rękawy na miejscu, niezależnie od pozycji naszych rąk – oferują także dodatkową ochronę nadgarstków w miejscu, w którym mogą być one narażone chociażby na działanie śniegu, który przedostał się między końcem rękawa i rękawicy.

Wszystko to sprawia, że NUUK sprostać może oczekiwaniom tak kobiet jak i mężczyzn poszukujących efektywnej izolacji od panującego wokół chłodu. 

Źródło: Milo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0