HomeRynek outdoor

Został uruchomiony internetowy sklep MOKO

Krakowski sklep MOKO, który zainaugurował swoją działalność w maju 2012 roku, uruchomił swoją internetową wersję na stronie www.e-moko.pl.

W sklepie e-moko.pl użytkownicy znajdą produkty marek m.in. Patagonia, Marmot, Jack Wolfskin, The North Face, Canada Goose, SmartWool, Aku, Meindl, Scarpa, Lowa, Rockland, Fjord Nansen, Deuter, Osprey, Mountain Hardwear, Black Diamond, Climbing Technology, czy Grivel. Od samego początku sklep oferuje wiele rabatów, a do 21 lutego 2013 roku obowiązuje promocja „Przesyłka Gratis”.

Sklep Moko został założony przez firmę Raven Outdoor, dystrybutora marek: Marmot, Black Diamond, Patagonia, Aku, SmartWool, Powertraveller, Ortlieb, Trek’n Eat, i innych. Sklep stacjonarny mieści się na ul. ul. Zyblikiewicza 2 w Krakowie.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 9
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  dobry dystrybutor nie jest zły…. w końcu będzie można kupić Marmota i BD w dobrych cenach, w końcu dystrybutor może sobie na to pozwolić:-) już widzę dobre przeceny:-) mniam

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   A niby dotąd nie można było?. A niby dotad nie mozna bylo Kupic Marmota w Moko taniej?

 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  No to ja będę powoli kończył. No to ja będę powoli kończył z przymierzalnią Marmota w moim sklepie .

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Przesadzasz :-). Przecież Raven całym swoim jestestwem udowadnia, iz dziala „profesjonalnie” 🙂

 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  Dystrybutor + detalista . Tylko u nas dystrybutor = detalista.
  1. Każdy „dystrybutor”, który rozpoczyna działalność detaliczną powinien natychmiast tracić prawo do dystrybucji danej marki w kraju.
  2. „Dystrybutorzy” działający detalicznie powinni zostac natychmiast zbojkotowani przez swoich odbiorców hurtowych.

  Zacznijcie mysleć bo przez te chore działania wynikające z biednego rynku cieszą się tylko ostateczni odbiorcy i poszukiwacze wyprzedaży, które musicie robić aby cokolwiek sprzedać. Jeszcze chwila i trzeba będzie im dopłacać do zakupów aby tylko pozbyc się towaru.

  Jeszcze tylko pewna firma na M otworzy kolejne sklepy w miejscach w których najpierw sprzedawała hurtowo aby sprawdzić czy się opłaca i będzie dobrze.

  Pozdrawiam

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Eeee, panikujesz. Raven nie zamierza nikomu dopłacać do zakupów. Narazie dają rabat 20% tylko kobietom i tylko we wszystkie środy (to z ich FB). Popros ich o rabat hurtowy w środę, to tez dostaniesz 🙂

   • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    To nie panika:)). Raczej chodzi o pewne zasady.
    Łatwo jest otwierać sklepy firmowe w miejscach gdzie przez lata testowało się sprzedaż hurtową. A jak już klienci znają nasze marki to otwórzmy im sklep internetowy:)) będzie taniej i łatwiej po co nam odbiorcy hurtowi jak sami obsłużymy cały kraj:))).

    Albo dystrybucja albo detal!

 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  Skończą tak samo jak. Skończą tak samo jak Hudysport w Polsce . Kolejny niby detalista niby dystrybutor a na koniec trzeba będzie się pakować , a w garści zostanie wielka kupa . Rynek pewnych rzeczy nie wybacza .