HomeImprezy outdoor

Już niebawem XIX edycja targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Już po raz dziewiętnasty, podczas Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży – tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2013 r. w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 4.

Na targach zaprezentują się instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, gestorzy obiektów turystycznych i noclegowych, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, organizatorzy turystki wiejskiej i agroturystyki oraz touroperatorzy i biura podróży.

W ramach NA STYKU KULTUR odbędzie się Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE w ramach którego chcielibyśmy pokazać aktywną stronę turystyki i zachęcić do wypoczynku poprzez uprawnie sportu, zabawę i czynny relaks. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku a także sprzęt niezbędny do jego uprawiania.

Regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2013 jest SĄDECKIE, które podczas targów przybliży nam swoje atrakcje turystyczne, lokalne kulinaria, rękodzieło i regionalny folklor. 

Targi NA STYKU KULTUR to idealne miejsce dla osób poszukujących pomysłów na spędzenie wyjazdów urlopowych, rodzinnych wakacji, długich weekendów, krótkich wypadów poza miasto czy inspiracji na podróż marzeń.

Na targach ciekawe i promocyjne oferty znajdą również rodzice szukający wyjazdów kolonijnych i obozów dla swoich pociech a także nauczyciele poszukujący propozycji na zielone szkoły i wycieczki. Specjalne oferty będą czekały także na miłośników zagranicznych podróży, fanów turystyki krajowej czy amatorów wczasów pod gruszą. 

W ramach imprez towarzyszących zapraszamy na spotkania z podróżnikami którzy podzielą się wrażeniami i zdjęciami ze swoich wypraw.

Naszymi gośćmi będą w tym roku: Anna i Krzysztof Kobus, Piotr Kuryło, Mirosław Kowalski, Jarosław Fischbach, Bartek Sabela, Patryk Świątek i Bartek Szaro (Paragonu z Podróży), Marta Dymek, Paweł Bartnik, Agnieszka Bielecka, Izabela Pilarska. Spotkania zorganizowane zostały we współpracy z wydawnictwem Bezdroża oraz Fundacją Kadry ze Świata.

Często podróżowanie łączy się z fotografowaniem. Dla tych którzy chcieliby podszkolić swój warsztat i dowiedzieć się jak robić jeszcze lepsze i bardziej efektowne zdjęcia przygotowaliśmy warsztaty fotografii podróżniczej. Poprowadzi je wykwalifikowana kadra szkoleniowa z firmy Good – Photo. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma voucher na indywidualne konsultacje podczas których będzie mógł omówić swoje dotychczasowe portfolio oraz kartę rabatową na szkolenia fotograficzne.

Podczas targów zostaną też wręczone nagrody dla laureatów Konkursu SPA Prestige Awards w którym poznaliśmy najlepsze obiekty SPA i Day SPA w roku 2012. W kategorii Najlepszy Hotel Spa zwyciężył Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie, z ofertą którego będzie można zapoznać się podczas imprezy.

W ramach X-Acive, we współpracy z Zarządem Głównym PTTK, odbędą się m.in.: wyprawy rowerowe, wirtualne spacery pod hasłem „Łódzkie jakiego nie znamy”, konkursy i zabawy promujące turystykę rodzinną.

Przedstawicieli branży turystycznej zapraszamy na konferencję „Zabezpieczenia na rzecz klientów, a Turystyczny Fundusz Gwarancyjny” w ramach Forum Organizatorów Turystyki i Agentów Turystycznych. Spotkanie, którego organizatorem jest Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej i redakcja TTG, poświęcona będzie problemom zabezpieczeń finansowych organizatorów turystyki. Jest to obecnie jeden z najbardziej gorących tematów branży turystycznej.

Zapraszamy do zakupu biletów wstępu na Targi on-line w promocyjnej cenie 5 zł. Sprzedaż aktywna będzie do 20 lutego.

Na Targi NA STYKU KULTUR zapraszamy:

  • 22 lutego 2013 10:00 – 17:00
  • 23 lutego 2013 10:00 – 18:00
  • 24 lutego 2013 10:00 – 16:00

Ceny biletów:

  • bilet normalny jednorazowy – 10.00 PLN
  • bilet normalny jednorazowy z elektroniczną migawką MPK – 5.00 PLN
  • bilet normalny jednorazowy po wypełnieniu ankiety informacyjnej w kasie – 7.00 PLN
  • bilet normalny jednorazowy przy zakupie on-line poprzez stronę www.nastykukultur.pl (sprzedaż aktywna do 20.02) – 5.00 PLN
  • bilet rodzinny jednorazowy (2+1, 2+2) – 22.00 PLN
  • bilet rodzinny jednorazowy (2+1, 2+2) po wypełnieniu ankiety informacyjnej w kasie – 15.00 PLN
  • dzieci do lat 10 – 0.00 PLN

Więcej informacji na stronie: www.nastykukultur.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Łódzkie

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0