HomeRynek outdoor

Marabut Gazelą Biznesu po raz trzeci

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Nagrody Gazele Biznesu przyznawane są co roku. W tegorocznym rankingu już po raz trzeci znalazła się firma Marabut – znany i ceniony polski producent wysokiej jakości namiotów turystycznych, trekkingowych i ekspedycyjnych.

Firma Marabut stawia sobie za cel tworzenie namiotów, dzięki którym można realizować wszelkie outdoorowe pasje. Wieloletnie doświadczenie wykorzystuje, by zapewnić swoim klientom bezpieczne schronienie zarówno na biwakach na kampingu, jak i na najtrudniejszych wyprawach.

Dla użytkowników namiotów Marabut najistotniejsza informacja to fakt, że wszystkie namioty nadal produkowane są na terenie Polski, dzięki czemu produkty te są najwyższej jakości, a użytkownicy mają zagwarantowany wieloletni serwis na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o marce Marabut na stronie www.marabut.pl.

Informacja prasowa marki Marabut 

***

Gazele Biznesu – coroczny ranking (prowadzony od 2000 roku) najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Projekt realizowany jest wspólnie przez dziewięć dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”. Podobne zestawienia sporządzają jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Litwy, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.

W pierwszej polskiej edycji rankingu na liście „Gazeli” zostało zamieszczonych 398 przedsiębiorstw, jednak w kolejnych latach ich liczba rosła i w 2007 obejmowała już 3795 podmiotów. Więcej informacji na stronie:gazele.pl.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0