HomeImprezy outdoor

Pomoc dla rodziny Maćka Berbeki

W odpowiedzi na lawinę pytań o możliwość udzielenia pomocy bliskim tragicznie zmarłych himalaistów na stokach Broad Peak, Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki uruchamia zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na pomoc najbliższym Macieja Berbeki.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane bezpośrednio wdowie po naszym himalaiście oraz synom z których dwóch jest na utrzymaniu matki (Jasiek ma 14 lat, Franek 23 – studiuje). Zbiórka społeczna dla bliskich Tomka Kowalskiego nie będzie organizowana. Pomoc rodzinie Tomka zostanie udzielona i zorganizowana w innej formie.

Wpłat dla rodzin tragicznie zmarłego Macieja Berbeki można dokonać w nast. sposób:

  • Przekazując 1 % swojego podatku za 2012 rok wpisując w rozliczeniu podatkowym KRS Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego tj. 84062 z dopiskiem „Pomoc rodzinie Maćka Berbeki”.
  • Przekazując darowiznę przez stronę Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego, klikając w link: http://www.fundacjakukuczki.pl//pages/darowizna.php, a następnie wybierając wśród celów: „Pomoc rodzinie Maćka Berbeki”.
  • Wpłacając darowiznę bezpośrednio na konto Fundacji ze wskazaniem beneficjenta (Pomoc rodzinie Maćka Berbeki)

Numer rachunku bankowego: 04 1160 2202 0000 0000 5515 5611

Dane do wpłat darowizn na cele statutowe Fundacji z zagranicy:

Bank Millennium SA

ul. Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

BIC/SWIFT CODE : BIGBPLPWXXX

IBAN: PL 04 1160 2202 0000 0000 5515 5611

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im Jerzego Kukuczki powstała aby nieść pomoc poszkodowanym w górach ale również aby wspierać osoby bliskie tych, którzy w górach zostali na zawsze. W imieniu rodziny Macieja – dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc.

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im Jerzego Kukuczki

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0