HomeNowości z rynku

100 tys. produktów outdoorowych i sportowych na Ceneria.pl

Polscy internauci lubią wyszukiwać najtańsze oferty, stąd też wielka u nas popularność serwisów porównujących ceny. Jeszcze kilka lat temu produkty sportowe i outdoorowe trudno było odnaleźć na ogólnych porównywarkach cen pośród pralek, lodówek i telewizorów.

Powstanie Cenerii, specjalistycznej „outdoorowej” porównywarki cen, było odpowiedzią na ten problem.

W założeniu jest to serwis skupiony wyłącznie na outdoorze i sporcie. Nie tylko porównujący ceny, jak ma to miejsce na ogólnych serwisach, ale również rzetelnie informujący o technologiach, nowościach rynkowych, promocjach w sklepach, a także prezentujący testy sprzętu.

Po 5 latach funkcjonowania w sieci baza produktów Cenerii przekroczyła 100 000!

Można śmiało stwierdzić, że obecnie jest to miejsce prezentujące największą ilość produktów outdoorowych w polskiej sieci. Serwis dynamicznie się rozwija i jego redaktorzy zapowiadają, że na kolejne 100 000 będziemy czekać zdecydowanie krócej.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=K1V8VQ_nu-M]

O Ceneria.pl:

Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty).

Powstała 1 czerwca 2008 r., jako pierwsza porównywarka cen skupiająca wyłącznie sklepy oferujące sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Niemal od początku swej działalności stanowiła największą bazą produktów outdoorowych w polskim Internecie!

Działy tematyczne Ceneria.pl to:

 

  • Turystyka / trekking / wspinaczka
  • Cykloza – rowery
  • Białe szaleństwo – narty i snowboard
  • Woda
  • Sport i rekreacja
  • Elektronika sportowa / turystyczna 

 

Ceneria nie jest typową porównywarką cen. To również unikalne źródło wiedzy o sprzęcie. W serwisie można znaleźć fachowe testy, wyjaśnienia terminologii i informacje o zastosowanych technologiach. Serwis umożliwia wymianę opinii użytkowników o poszczególnych produktach.

W działach Promocje, Biznes info, Ciekawostki, Imprezy zamieszczane są informacje przydatne dla każdego kupującego i aktywnego użytkownika sprzętu, zainteresowanego różnymi dyscyplinami sportu. Internauta w sposób rzetelny i kompleksowy poprzez Cenerię dowiaduje się o pełnej ofercie rynku outdoor w Polsce.

Jako serwis informacyjny Ceneria.pl stara się również wspierać różne inicjatywy użytkowników porównywarki, dlatego obejmuje patronatem medialnym zawody, festiwale, imprezy, cykliczne pokazy slajdów i wyprawy. Informacje o poszczególnych patronatach można odnaleźć w dziale Patronat Ceneria.pl.

Więcej informacji:

www.ceneria.pl

www.facebook.com/ceneria

 Informacja prasowa Ceneria.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0