HomeNowości z rynku

Nowe kurtki softshell od Icebreaker – miękka ochrona przed wiatrem i deszczem

Icebreaker, pionier w produkcji ubrań outdoorowych z wełny merynosów, w kolekcji Wiosna/Lato 2013 zaprezentował nową linię kurtek i kamizelek typu softshell, łącząc naturalny materiał i zaawansowaną technologię dla ochrony przed deszczem i wiatrem.

Uniwersalne kurtki i kamizelki dla pań i panów wyposażone są w miękką, odporną na zapachy warstwę wewnętrzną z wełny merynosów. Ochrona przed deszczem i wiatrem to strategicznie rozmieszczone panele softshell z przodu, na rękawach i w górnej części pleców. Rozciągliwe, oddychające strefy z wełny merino po bokach i w dolnej części pleców oferują dodatkowy komfort i poprawiają swobodę ruchów.

Icebreaker, kurtka Gust JacketIcebreaker, kurtka Gust Jacket

Icebreaker, kamizelka Blast VestIcebreaker, kamizelka Blast Vest

Unikalna konstrukcja i wykorzystanie materiału z wełny merino to także znakomita oddychalność i odprowadzanie wilgoci oraz ochrona przed przegrzaniem. Kurtki softshell Icebreaker właśnie dzięki połączeniu natury z technologią są wyjątkowe na rynku odzieży tego segmentu.

Firma Icebreaker wprowadziła swoją pierwszą linię kurtek softshell w kolekcji Jesień/Zima 2012. Najnowsza kolekcja lekkich kurtek Icebreaker przeznaczona jest do biegania i innych form aktywności fizycznej na powietrzu. Dzięki swojej atrakcyjnej stylistyce świetnie sprawdzi się również w mieście w deszczowy wiosenny dzień albo wietrzne jesienne popołudnie.

Nasz cel to rzucenie naturze kolejnego wyzwania. Nieustannie szukamy sposobów ulepszania naturalnej wełny merynosów, włókna doskonałego na każdy sezon, sięgając po zaawansowane dodatki techniczne — mówi Rob Achten, Dyrektor Kreatywny i Wiceprezes ds. Produktów firmy Icebreaker. – Znakomicie chroniące przed kaprysami pogody kurtki i kamizelki są znakomitym przykładem harmonii natury z technologią.

Najnowsza kolekcja softshell firmy Icebreaker zawiera kurtkę Gust Jacket i kamizelkę Gust Vest dla pań oraz Blast Jacket i Blast Vest dla panów. Wygodne zasuwane kieszenie i otwór na kabelki odtwarzacza muzycznego sprawdzą się podczas biegania i jazdy na rowerze. 

Icebreaker, kurtka Blast JacketIcebreaker, kurtka Blast Jacket

Icebreaker, kurtka Gust JacketIcebreaker, kurtka Gust Jacket

Wszystkie modele mają również odblaskowe elementy, które poprawiają bezpieczeństwo po zmroku. Kurtki i kamizelki dostępne są do wyboru w neutralnych szarościach lub bardziej intensywnych kolorach, które pozwalają wyróżnić się z tłumu. Nowa kolekcja Icebreaker na Wiosnę/Lato 2013 dostępna jest w wybranych sklepach od 1 kwietnia 2013 r.

Informacja prasowa marki Icebreaker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0