HomeImprezy outdoor

Podróże zaczynają się od marzeń! Ponad 200 wystawców w Hali Stulecia już w najbliższy piątek

MTT Wrocław 2013 to jedyne targi w Polsce, które stawiają na turystyczne show. Będziemy inspirować, pobudzać wyobraźnię, ale zadamy też odważne pytania. W tym roku w programie targów nie zabraknie warsztatów survivalowych, fotograficznych Akademii Nikona, Festiwalu Podróżników, Festiwalu Kulinarnego, atrakcji dla najmłodszych, konkursów z cennymi nagrodami. Odwiedzą nas goście specjalni, m.in. Beata Pawlikowska, Olga Morawska, Wojciech Cejrowski oraz wielu innych. 

Po raz pierwszy współoorganizatorem targów jest Samorząd Dolnego Śląska. Szczególny nacisk położymy więc na to, co w zasięgu ręki. A przecież jest się czym chwalić – mamy góry, jeziora, no i piękne miasteczka.

Na targach poznamy ofertę m.in. województwa lubelskiego (to ponownie nasz region partnerski) i wielkopolskiego (u nas odbędzie się inauracja jej kampanii promocyjnej). Nie można również pominąć stoiska Czech, Nepalu czy Indonezji.

Najciekawsze w programie:

FESTIWAL PODRÓŻNIKÓW

Festiwal Podróżników to stały punkt Międzynarodowych Targów Turystycznych. Podczas trzech dni Festiwalu fascynaci podróży przeniosą nas w niemal każdy zakątek ziemi.

Festiwal rozpocznie się od wystąpienia Krzysztofa Szymańskiego, młodego podróżnika, który odwiedził już 25 krajów na trzech kontynentach. Następnie kolejni podróżnicy opowiedzą o Mongolii, Kenii, wyprawie do strefy Darien, podróży do Chin oraz o niebezpiecznie pięknej Indonezji. W sobotę Festiwal Podróżników rozpocznie swoim wystąpieniem gość specjalny tegorocznych targów Beata Pawlikowska.

O swoich przygodach opowie również m.in. Rodzina bez Granic, Olga Morawska, Wojciech Cejrowski. W ostatni dzień targów w Sali Cesarskiej Hali Stulecia zaprezentują się zwolennicy podróży m.in. busem, jachtem, samolotem oraz autostopem.

Szykuje się prawdziwy Festiwal Podróżniczych Gwiazd. Jak co roku, wstęp na Festiwal Podróżników z biletem na darmowy, wystarczy posiadać ważny bilet na targi. 

Ciekawe prelekcje i spotkania

PIĄTEK:

  • 10.30-11.30: Prelekcja: „Teraźniejszość i przyszłość turystyki – szanse dla młodych osób” – Wojciech Fedyk (sala seminaryjna nr 1)
  • 11.45-13.00: Dobre praktyki promocji i budowania produktu turystycznego na przykładzie Stawów Milickich i ukraińskiego Dniepropietrowska. Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (sala seminaryjna nr 2)
  • 13.15-14.00: Inauguracja kampanii promocyjnej Wielkopolski (sala seminaryjna nr 3)

NIEDZIELA (07.04.2013)

  • 14.00-16.30: Warsztaty winiarskie prowadzone przez najlepszych wrocławskich sommelierów (sala seminaryjna nr 2)

Jeszcze jutro można wysłać zgłoszenie na konkurs i wygrać wycieczkę na Zanzibar!

Najważniejsze pytanie związane z tegoroczną edycją MTT Wrocław brzmi: Jak wygrać wycieczkę na Zanzibar? Do czwartku do godz. 15 (04.04) można jeszcze wysłać zgłoszenie. A oto szczegóły:

Wyobraźcie sobie, że jesteście na wiecznie zielonej wyspie Zanzibar w hotelu Garden Palms. Właśnie wyszliście z błękitnego oceanu, kładziecie się na gorącym piasku, patrzycie w dal. Cisza, spokój, szum fal… A tu nagle zrywacie się przestraszeni. O jeju! Zapomnieliście, że MTT ma 5 lat. Nie wysłaliście życzeń urodzinowych. I co teraz?

No właśnie: i co teraz? Wyślijcie więc na e-mail: konkurs@boostpr.pl życzenia w dowolnej formie graficznej, filmowej lub słownej (plik do 3 MB). Czekamy na nie do 04.04.2013 roku do godz. 15. Autorów pięciu prac, które nas wzruszą, rozśmieszą i zaintrygują zaprosimy w sobotę (06.04.2013 roku) na scenę MTT. Tu jury przetestuje m.in. znajomość przypraw, z których słynie ta mała, wiecznie zielona wyspa. Ciekawe, kto poleci na Zanzibar? Trzymamy za Was kciuki!

Regulamin konkusu na www.mttwroclaw.pl

Jak kupić bilety?

Gorąco polecamy trzydniowe karnety (atrakcji nie zabraknie), ale do Państwa dyspozycji jest także wiele innych propozycji. Sami się przekonajcie. Do wyboru wejściówki jednodniowe, dwudniowe karnety, jak i promocyjne bilety dla zorganizowanych grup. 

Bilet jednodniowy / normalny – 15 zł

Bilet jednodniowy / ulgowy – 10 zł*

Karnet dwudniowy / normalny – 20 zł

Karnet dwudniowy / ulgowy – 15 zł

Karnet trzydniowy** / normalny – 30 zł

Karnet trzydniowy / ulgowy –20 zł

Bilet grupowy – 8 zł (przy zakupie powyżej 10 biletów)

W przedsprzedaży bilety można nabyć drogą internetową na stronach Ticketpro i Biletin, oraz w dniu wydarzenia w kasach Hali Stulecia.

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.

Dla dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy.

** Zakup karnetu trzydniowego możliwy jest tylko w dniu wydarzenia w kasach Hali Stulecia.

Więcej na www.mttwroclaw.pl oraz www.facebook.com/mttwroclaw.

Informacj prasowa MTT Wrocław

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0