HomeRynek outdoorPrasa outdoorowa

Outdoor Magazyn – nowy portal dla fanów outdooru

Na internetowym rynku prasy outdoorowej zadebiutował nowy portal – Outdoor Magazyn. Outdoor Magazyn to gorące newsy z rynku outdoorowego, testy sprzętu, zapowiedzi najciekawszych imprez, relacje z dalekich podróży, wywiady i poradniki. Portal skierowany jest do wszystkich miłośników aktywności outdoorowych.

Na stronach Outdoor Magazynu fani outdooru znajdą wszystkie niezbędne informacje na temat swojej pasji, począwszy od nowości sprzętowych, przez testy, poradniki dotyczące ekwipunku i podróży, bezpieczeństwa i strategii, miejsc, które warto odwiedzić, po książki, które warto przeczytać i wydarzenia, na których koniecznie trzeba się pojawić. Celem portalu jest dostarczenie kompleksowej, ciekawej i kompetentnej informacji na temat outdooru.

Outdoor Magazyn, screen

Wśród autorów Outdoor Magazynu znajdują się specjaliści i pasjonaci, którzy ze sprzętu outdoorowego korzystają na co dzień, a przy tym mają także niezbędną wiedzę merytoryczną na temat jego użytkowania. 

Redaktorzy Outdoor Magazynu mają także dostęp do najświeższych informacji z rynku outdoorowego, są w stałym kontakcie z outdoorowymi markami dostępnymi w polskich sklepach, jeżdżą na branżowe targi, dzięki czemu są nieustannie na bieżąco z wiadomościami prosto z rynku outdoorowego. 

Outdoor to jednak przede wszystkim nieograniczona przestrzeń na łonie natury. Outdoor Magazyn chce polecać najciekawsze i najpiękniejsze miejsca, w których można realizować swoją outdoorową pasję – te tuż obok, za rogiem, jak i położone na dalekich rubieżach świata.

Na łamach portalu znajdą się także rozmowy z wybitnymi sportowcami i przedstawicielami branży, którzy outdoorowi poświęcili swoje życie. Outdoor Magazyn to zatem także ciekawe wywiady i reportaże przybliżające sylwetki tych, którzy nie boją się przesuwać granic swoich możliwości.

Zapraszamy na stronę: http://outdoormagazyn.pl/ oraz na profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Outdoor-Magazyn/164008400422156 

Portal Outdoor Magazyn będzie doskonałym uzupełnieniem dla portalu i magazynu 4outdoor Biznes, które zyskają jeszcze bardziej biznesowe i branżowe oblicze.

Redakcja Outdoor Magazynu

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0