HomeNowości z rynku

Firma Jack Wolfskin po raz pierwszy prezentuje kolekcję dla młodzieży

W sezonie zimowym 2013 firma Jack Wolfskin wprowadza linię OUTDOOR YOUTH, rozszerzając tym samym sprawdzoną i popularną kolekcję dla dzieci.

Ozdobiona zabawnymi akcentami oferta dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat, przy opracowywaniu której zwrócono szczególną uwagę na bezpieczeństwo, będzie dostępna w lekko rozbudowanej linii KIDS OUTDOOR, natomiast do młodzieży w wieku od 9 do 15 lat skierowane są całkowicie nowe produkty linii OUTDOOR YOUTH.

Przy ich tworzeniu skoncentrowano się na modnym stylu ulicznym, charakteryzującym się węższymi krojami oraz wzornictwem dopasowanym do gustu młodych ludzi.

Mając na sobie nową kurtkę KIDS HOODED ICECAMP JACKET dzieci są jeszcze lepiej zabezpieczone przed zimnem. Oprócz innowacyjnego wypełnienia z włókien syntetycznych FIBERCLOUD, które sprawdziło się już w kurtkach KIDS ICECAMP JACKET, nowy kaptur zapewnia optymalną ochronę obszaru głowy przed zimnem i wiatrem. Kurtka wyposażona jest w dwie kieszenie na biodrach oraz dostępna jest w czterech fantazyjnych kolorach.

Jack Wolfskin, kurtka Kids Hooded Icecamp JacketJack Wolfskin, kurtka Kids Hooded Icecamp Jacket

Firma Jack Wolfskin udowadnia swój profesjonalizm w zakresie ochrony przed zimnem nie tylko w obszarze wypełnień puchowych i ze sztucznego włókna. KIDS BUMBLE BEE JACKET to kurtka polarowa, wykonana w znacznej części z nowego materiału NANUK 300 TWINLOFT.

Jack Wolfskin, kurtka Kids Bumble Bee JacketJack Wolfskin, kurtka Kids Bumble Bee Jacket

Ten nowy polar z włóknami o różnej długości imituje futro zwierząt żyjących w zimnych warunkach. Dzięki temu jest on nie tylko wyjątkowo puszysty i ma charakterystyczny wygląd, lecz także zapewnia najlepsze zatrzymywanie ciepła spośród wszystkich materiałów polarowych firmy Jack Wolfskin.

Kurtka Kids Bumble Bee Jacket dostępna jest w czterech różnych kolorach, wyposażona w miękki kaptur oraz dwie kieszenie na biodrach.

Prezentowany w linii OUTDOOR YOUTH model BOYS/GIRLS FROSTBREAK JACKET to modny element stroju na zimę dla młodzieży.

Jack Wolfskin, kurtka Boys Frostbreak JacketJack Wolfskin, kurtka Boys Frostbreak Jacket

Ta bardzo ciepła kurtka mająca właściwości izolacyjne, charakteryzująca się nadzwyczaj dobrym stosunkiem właściwości zatrzymywania ciepła do wagi, wyposażona jest w kaptur i dwie kieszenie na biodrach.

Jack Wolfskin, kurtka Girls Frostbreak JacketJack Wolfskin, kurtka Girls Frostbreak Jacket

Podczas gdy wersja dla chłopców jest prosto stębnowana, wersję dla dziewcząt ozdobiono fantazyjnym, ukośnym stębnowaniem.

Młodzi ludzie, którzy stawiają raczej na swobodną, ale mimo to ciepłą odzież, będą zadowoleni z BOYS OMAHA JACKET oraz GIRLS IOWA JACKET z nowej linii Outdoor Youth firmy Jack Wolfskin.

Jack Wolfskin, kurtka Boys Omaha JacketJack Wolfskin, kurtka Boys Omaha Jacket

Jack Wolfskin, kurtka Girls Iowa JacketJack Wolfskin, kurtka Girls Iowa Jacket

Te ciepłe parki wykonane są z nieprzemakalnego i charakteryzującego się bardzo dobrą oddychalnością materiału wierzchniego TEXAPORE, odznaczającego się doskonałą równowaga pomiędzy wysoką wytrzymałością a niewielką wagą. Poza tym wyposażone są w cztery kieszenie oraz kaptur z obszyciem ze sztucznego futra.

Firma Jack Wolfskin oferuje małym podróżnikom innowacyjne produkty także w zakresie obuwia, by jeszcze lepiej chronić ich przed zimnem. BOYS SNOW KING TEXAPORE to ciepłe i nieprzemakalne, kanadyjskie buty zimowe ze skóry PU oraz tkaniny.

Jack Wolfskin, buty Boys Snow King TexaporeJack Wolfskin, buty Boys Snow King Texapore

Nowością jest tu połączenie skorupy podeszwy z konstrukcją Texapore, przy czym buty są całkowicie nieprzemakalne do 3/4 wysokości cholewki.

Poza tym wyposażone są w zupełnie nową, wyjątkowo wytrzymałą podeszwę HIMALAYA, przeznaczoną do zastosowania w ekstremalnie niskich temperaturach. Specjalnie ukształtowany profil podeszwy zewnętrznej zapewnia doskonałą przyczepność na śniegu.

Dla dziewcząt, które chętnie bawią się na śniegu, przeznaczony jest ciepły i nieprzemakalny model GIRLS GLACIER PARK TEXAPORE.

Jack Wolfskin, buty Girls Glacier Park TexaporeJack Wolfskin, buty Girls Glacier Park Texapore

Te zimowe buty także zwracają uwagę dzięki nieprzemakalności wynikającej z połączenia skorupy podeszwy z konstrukcją Texapore oraz podeszwą HIMALAYA. Poza tym wyposażone są w zapięcie na rzep, a obszycie cholewki ze sztucznego futra wprowadza zimowy akcent.

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0